Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt valaki, aki terrorizál...

Van itt valaki, aki terrorizált másokat az iskolában és később megbánta? (senkit sem pontozok le)

Figyelt kérdés
Sok hibát elkövet az ember amíg felnő, sőt még utána is, de ezekből tanulunk. Arra lennék kíváncsi, ha valaki megtisztel azzal, hogy megosztja velem, hogy mi volt az a pont, amikor megbánta azt, amit a diáktársával tett? És utána miben változtak a dolgok?
2014. dec. 30. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hàt terrorizàlni senkit de meg bàntani .. azt igen

elèg volt règen egy rosszul ejtett flegma hangnem ..

vagy egy rossz nèzès ..

Csak a gàz az ha ki is szeretnéd javitani a tetted azt nem fogod tudni a tüske màsokban meg marad ..

2014. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldalhoz tartozom, akit terrorizáltak, de én nem bocsájtottam meg, és nem is fogok soha, igaz nem is kértek bocsánatot, (és még én voltam a hülye.)
2014. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekemet próbálta meg terrorizálni egy osztálytársa. Gondoskodtam róla, hogy most azonnal megbánja és egyben be is fejezze. Ez volt az a pont amikor be kellett mennem, az évekkel későbbi megbánással ugyan mire megyek? Addigra lelki sérült lenne a sajátok.
2014. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ez nem ilyen egyszerü.Általában azok az emberek akik kitaszítottak a másik helyében őkis ezt tennék.Én alapbol kedves ember vagyok de mikor az új suliban barátkoztam az ”elnyomottakal” is azt kaptam vissza h állandoan beszólogttak gunynevet adtak (pedig örülniuk kellet volna h valaki végre haverkodik velük)tettem róla hogy megnánják,rákényszerítettek..
2014. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem szakkozepiskolaba rúgott gyomron egyik evfolyamtarsam. Azóta már 8 év telt el, de visszafogja kapni, nem felejtettem el, mar tudpm hol dolgozik.
2014. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nem emlékszem már rá, hogy nyíltan én bármit is csináltam volna azzal a lánnyal általános iskola alsóban, de mindenki kerülte, kinézte körülünk. Aztán gimiben visszakaptam a szekálást rendesen, akkor sokat gondolkodtam azon a lányon.

Amúgy konkrétan sulis évek alatt nem hiszem, hogy sokan eljutnának a megbánásig. De akik a legnagyobb kiskirályok voltak a gimiben vitték a legkevesebbre...

2014. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Amikor elolvastam a "13 okom volt" c. könyvet.. az volt az a pont amikor azt mondtam bocsánatot kérek azoktól akiket bántottam lelkileg vagy testileg és azóta felhagytam a mások oltogatásával..
2014. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 139 válasza:

Nem igazán szoktam válaszolni itt, inkább csak olvasgatok, viszont úgy érzem most fogok! :)

Leszögezném, hogy minden sulimban kedveltek a paraszt stílusom ellenére! Ettől függetlenül nagyon furcsa érzések kerülgetnek ha visszagondolok, hogy hány ember kis érzékeny lelkébe gázoltam bele vagy éppen romboltam porig mindenki szeme láttára. Rengeteg időt töltöttem már ennek az elemezgetésével de a mai napig nem tudtam rájönni, hogy miért is tettem! Másodpercek tört része alatt felmegy bennem a pumpa és akkor pusztítok. Miután ezt felfedeztem és kontrollálni próbáltam olyan szinten "sikerült", hogy ma már konkrétan bármi történhet kiirtottam magamból a reakciót! A jelenlegi osztálytársaim teljesen érzéketlennek és lelki halottnak gondolnak szerintem pedig valójában ez egyáltalán nincsen így!!! :( Múltkor épp láttam az egyik fiút a buszon akinek rengeteget ártottam (hozzátenném ő is nekem! aztán kiderült azért mert tetszettem neki) és egész úton azon gondolkoztam, oda menjek e hozzá bocsánatot kérni vagy ne? Régebben is tudtam, hogy nagyon megfogom bánni de megfogadtam magamnak, hogy soha az életben nem fogok tőle bocsánatot kérni, mivel akkor már meg lesz szépülve az emlék pedig a valóságban borzasztó volt és egyszerűen nem érdemli meg. Végül nem mentem oda... Nagyon szerencsés vagyok, hogy engem soha sehol nem piszkáltak, csúfoltak stb. (ezért sem értem én miért tettem)! Ezt így nem mondanám, hogy megbántam mert általában oka volt és csak azokkal voltam görény akiket még egy minimálisan sem kedveltem (ha még mondjuk tettek is ellenem valamit mint az a gyerek szánalmasan elvileges tetszése kinyílvánításaképp akkor teljesen szabadnak éreztem a terepem). Azért nem kell annyira erős dolgokra gondolni!!! Akkortájt 8-11 koromhoz képest elég kegyetlen tudtam lenni de inkább lelki téren, nem mentem oda megverni a népet (bár egyszer előfordult). Mindent egybevéve szerintem megbocsájtottak mert mindezek közben kedves szórakoztató és mindenki szerint szeretni való emberke vagyok csakhát megvannak a nagy kihatással rendelkező hibáim :D Elnézést kérek minden "terrorizáló" nevében a "terrorizáltaktól"!!!!!!!!

2014. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 139 válasza:
Lemaradt: 15L és ha bármi kérdésed van még írj nyugodtan :)
2014. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ritka ez a jelenség, hogy valaki ezt megbánná, mert azt gondolom, nem is fogja fel, hogy milyen lelki sérülést okoz. Engem annyira komoylan sosem terrorizáltak, de az egy kemény élmény volt, mikor egy olyan embernek, akire én úgy emlékeztem, hogy csúfolt, stb., mondtam, hogy régen nem szerettem (késöbb jóban lettünk). Erre azt válaszolta: "de hát az nem is volt igazi, csak ilyen, hogy hü-lye vagy."
2015. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!