Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan viszonyulnátok...

Ti hogyan viszonyulnátok ilyen emberhez?

Figyelt kérdés

Aki eléggé sértődékeny, és hirtelen felindulásai vannak (szóban), szóval ha valami nem tetszik neki, nem úgy van ahogy ő azt akarná könnyen dühbe jön, és akár elkezdi ócsárolni is az embert csúnya szavakkal.

És nincs nagyon tekintettel a másikra.

Le kell rázni az ilyent?


2014. júl. 30. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a személy egy barátod, vagy kapcsolatot akarsz vele? De én leráznám. Főleg, hogyha ilyen önző.
2014. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csúnya szavak nálam még beleférnek a kapcsolatba, de aki nagyon sértődékeny, avval egy-két hétnél többet nem bírnék ki.

Azért meg kellene beszélni a dolgokat vele. Ha nem változik és még a vicceken is megsértődik, akkor én nem erőltetném tovább.

2014. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csinál, amikor megsértődik. Bizonyos szinten el lehet viselni, van, akinek ez egyszerűen a személyiségéhez tartozik. Ha csak flegmázik kicsit, vagy beszólogat, de utána korrektül bocsánatot kér, akkor elfogadom, hogy ilyen. De volt már dolgom olyannal is, aki elég alaptalanul csinált elég megbocsáthatatlan dolgokat, mikor szinte minden ok nélkül megsértődött...
2014. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül.

csak ha szokása. én csak nagyon ritkán csinálok ilyet. mikor felbasznak, vagy csak egyszerűen így keltem.

2014. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!