Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Kavarognak bennem dolgok. Van amikor boldog vagyok és van mikor nem tudom, hogy mi vagyok. Van egyetlen egy barátom. Vele sokat veszekszünk. Próbál nekem segíteni. De én úgy érzem, hogy senki nincs akivel beszélgethetek. Nem tudom mért van. És most is csak itt zagyválok valamit értelmetlenül. Nem tudom mi van velem.

Meg úgy érzem hogy semmihhez nincs tehetségem. Nem tudom, hogz mi leszek majd.


Igazából van valami érzésem amit nem tudok kifejezni, mert túlkomplikált és ezt lehet nem fogjátok megérteni.



2015. ápr. 7. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanezt az időszakomat élem, nem vagy egyedül. Hány éves vagy?:)
2015. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok az ember életében.
2015. ápr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15/F És nem igazán aludtam éjszaka. Nem tudom de valamiért vannak ezek az érzések, hogy nem tudom, hogy most mi van meg mit csináljak. Örüljek vagy ne. Nem értem mik ezek a dolgok. Most sokkal jobb.
2015. ápr. 8. 10:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alvásom nem tudom hogy jön ide, de úgy érzem néha hogy én vagyok a társadalom legmélyén. Meg van ez az érzés, hogy így most senki nem figyel rám meg hogy mindenki szemében ilyen hasztalan valami vagyok.
2015. ápr. 8. 10:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ez a visszahúzódó tipus vagyok és társaságban kényelmetlenül érzem magam. Eezért nincsenek barátaim. (mimt ahogy irtam csak egy) de vele sose tudunk találkozni, nem tudunk mit csinálni ha nem együtt vagyunk mármint gépnél. Anya meg nem igazán engedékeny. Időm meg nincs mert suliba általában 3ig vagyok és kb fél 4 mire hazaérek és utána tanulni kell ami kb eltarthat 5 ig. És így nem mehetek már 5 után. Meg mondta a barátom is hogy neki ez nem jó, hogy mindig meg kell kérdezni. És ő ezt igy nem fogadja el és akkor inkább soha ne menjek át. De most kéne neki segíteni, ugyhogy akkor tuti azt mondja hogy mindegy. Utána meg már életbe lép ez a dolog.
2015. ápr. 8. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!