Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj, ha valaki lebecsüli...

Miért baj, ha valaki lebecsüli magát és tudja, hol a helye?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon-nagyon ronda lány vagyok és ezt tudom is magamról. Sokan azt kérdezik, hogy miért becsülöm le magam, ne tegyem, mert mit várok akkor másoktól stb. De ha egyszer tudom magamról, hogy bűn ronda vagyok, akkor miért mondjam, hogy szép vagyok, okos és menő? Akkor rögtön azzal jönnének az emberek, hogy nézd má' a kis ronda dög mit képzel magáról, mire ilyen nagy az arca...

2015. ápr. 7. 22:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Válassz magadnak valami elborult szubkultúrát mint mondjuk gót vagy ilyesmi! A ronda emberek gyakran teszik ezt. Azt nem teljesen értem, hogy miért de gondolom nem véletlenül.
2015. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Próbáltam már a tükör előtt mondogatni, hogy szép vagyok, de még én se hittem el és mindig jött valaki aki lealázott a sárga földig.
2015. ápr. 7. 23:29
 13/28 anonim ***** válasza:
Ismered a Domján László féle agykontrollt? Az mindenképpen segítene lelkileg talpra állni!
2015. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem ismerem. Amúgy jártam pszichiáterhez, amíg gyógyszerezett persze minden happy volt, szartam mindenki véleményére, de az csak a 4 szem kedélyjavító gyógyszer miatt volt, amit naponta szedtem. Persze akkor is tudtam magamról, hogy ronda vagyok. Nagyon szívesen szétplasztikáztatnám magam,ha lenne rá pénzem.
2015. ápr. 7. 23:37
 15/28 anonim ***** válasza:
Iratkozz be Domján László agykontroll tanfolyamára. 4 napos, első szombat vasárnap 2 nap, majd egy hét múlva ismét szombat vasárnap 2 nap. A foglalkozás egész napos mind a 4 napon. A tanfolyam díja olyan 30 ezer forint. Ott meditációval megtanulod magadat elfogadni, lelkileg és testileg gyógyulni. Nézd meg ezt a videót, mit lehet tanulni a tanfolyamon: https://www.youtube.com/watch?v=Y8NKAaqfXLg
2015. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most rossz tanácsot adok de akkor egyszerű. Keress nagyon gyorsan nagyon sok pénzt és plasztikáztasd szét magad. Ha tényleg annyira zavar, hogy ronda vagy biztos megtalálod a módját, hogy szedj össze elég pénzt.
2015. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
És hol keressek gyorsan sok pénzt? Gyárban? Mert engem máshol sajnos nem alkalmaznak.
2015. ápr. 7. 23:50
 18/28 anonim ***** válasza:
Akkor miből élsz?
2015. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Közmunkából meg gyári munkából. Hiába van érettségim meg szakmám, rondaként erre van lehetőségem. Egyetemre nem jártam, mert ahhoz meg nem vagyok okos. Ez van sajnos.
2015. ápr. 7. 23:58
 20/28 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2015. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!