Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj, ha valaki lebecsüli...

Miért baj, ha valaki lebecsüli magát és tudja, hol a helye?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon-nagyon ronda lány vagyok és ezt tudom is magamról. Sokan azt kérdezik, hogy miért becsülöm le magam, ne tegyem, mert mit várok akkor másoktól stb. De ha egyszer tudom magamról, hogy bűn ronda vagyok, akkor miért mondjam, hogy szép vagyok, okos és menő? Akkor rögtön azzal jönnének az emberek, hogy nézd má' a kis ronda dög mit képzel magáról, mire ilyen nagy az arca...

2015. ápr. 7. 22:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%
Kamuzol. Jót szórakozol, hogy mások kiteszik érted a lelküket.
2015. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ki kamuzik? Bárcsak kamuznék...
2015. ápr. 8. 00:15
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak "A molnár, a fia meg a szamár" effektus. Ne tulajdoníts nagy jelentőséget mások kósza meglátásainak! Tedd, amit te akarsz, és ehhez képest intézd el egy vállvonással akár az ilyeneket. Esetleg ha vállalod a konfrontációt, tisztázd, hogy így akarod, nincs akkora választási szabadságod, mint a könnyen kritizáló szerencsésebbeknek.
2015. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

1. Nem kell azt mondanod vagy gondolnod magadról, hogy szép vagy. El kell fogadnod a külsődet, ezzel együtt kell élned, ebből kell a legjobbat kihozni.

2.Nem azért nem akar senki barátkozni veled, mert csúnya vagy, hanem azért mert rápörögtél erre a gondolatra és lássuk be, senki nem szeret egy állandóan problémázó, búskomor emberrel együtt lenni.

2015. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Összehasonlíthatatlanul értelmesebben írsz, mint átlagos gyári munkások meg közmunkások szoktak, tehát biztos vagyok benne, hogy tovább tudnál tanulni és tudhatnál magadnak rendes állást is szerezni.


Amúgy én meg egy rohadt ronda csávó vagyok, mégsem érdekelt soha senkit a külsőm munkavállaláskor. Igaz persze, nem modellnek, sem nem pincérnek vagy effélének jelentkeztem soha, de neked sem lenne muszáj olyan helyre menni, ahol reprezentálni kell. Egy könyvelő pl. senkit nem érdekel, hogy hogyan néz ki.

2015. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok hosszú távra tanulni. Az érettségin éppen átcsúsztam mindenből, ezért szóba se jöhet az egyetem.
2015. ápr. 8. 15:32
 27/28 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy amit megtanulok 2-3 napig emlékszem rá. Tudom, hogy magolok, de máshogy nem megy, Ha csak olvasgatom abból sajnos nem jegyzek meg semmit.
2015. ápr. 8. 15:33
 28/28 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!