Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a rusnya külsőm miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rusnya külsőm miatt sosem lesz vonzó barátnőm, normális életem, akkor hogyan kompenzáljam az élet ezen területén ért bukásomat?

Figyelt kérdés
csúnya arc,barna haj,barna szem,magas és vékony alkat,kigyúrni sem tudtam magam semennyire egy év alatt,bár ez még függőben lévő dolog,folytatni fogom.
2015. márc. 30. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Magas vékony ismét támad :D Amúgy sehogy, lődd fejbe magad.
2015. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Végülis nem tehetek arról,hogy rusnyának születtem szar genetikával,de valahogy mégis érzem a mozgatórugóját annak a vágynak,hogy valami másban kompenzálnom kellene a nők terén ért sikertelenséget lelkem megnyugvásához.
2015. márc. 30. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Karrierrel mi a helyzet ? Eletkor, vegzettseg ?
2015. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Törj világuralomra!
2015. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Legalább magas vagy. Én alacsony. És rémesen ronda. 28 évesen még randim sem volt, és amilyen szarul nézek ki, soha életemben nem lesz.
2015. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
öld meg orbánt és akkor igaz hősként vonulsz be a Magyar történelembe
2015. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Írj ki minél több kérdést a szerelem/szex kategóriában!
2015. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem minden a külső..

Hiába vagyok szép,ha normális vagyok. Ezek a mai fullos pasik mind mutatkozni akarnak a jó nökkel meg dugni. Utalom a fullos gyökér pasikat. És amugy meg mindenkiben valami szép.

2015. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Karrier?Pff..az nem elég elégtétel.Egyetemet végzek épp egyébként.

Világuralom,merénylet,ilyenekre gondoltam,amivel bevonulhatnék a történelembe.

2015. márc. 30. 21:09
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
a gondolkodásod és a viselkedésed a taszító, nem pedig te magad!!
2015. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!