Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki lányként lenéz egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lányként lenéz egy srácot, mert szereti a vastag arany/fehérarany ékszereket jó ruhákban jár, tehát igazi laza életet él, valóban azért van mert kisebbségi érzésük van egy ilyen ember mellett?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak sokan azonosulni ezzel? Egyáltalán honnét jött hogy cigányokhoz hasonlítják azt aki kiteszi amije van?
2014. ápr. 2. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mert ezt csak primitív, buta, szegény emberek teszik. egy milliárdos nem égeti magát, multimilliomos sem. csak a drogos csóró csöves meg a stricik, maffiózók
2014. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én leírom a Saját véleményem: szerintem paraszt. Mármint maga ez a "stílus" - illetve annak a hiánya. Lehet feltűnősködni, sőt, szeretem is, ha valakid deviánsabb kinézetben (pölö punk), de nem ezt a fajta kitűnést.
2014. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es

Szerinted a milliárdosnak nincs a kezén platina, arany óra? Be mész a házába, mit látsz ha nem ereklyéket? Szóval ne ilyen ósdi dumával akard leírni ezt a dolgot.

2014. ápr. 2. 19:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vastag ékszerek egy férfin (gondolom nem egy szem pecsétgyűrűről beszélünk csupán) ízléstelen. Pont.
2014. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a lánynak egész más a véleménye arról, hogy itt kinek van kissebbségi komplexusa
2014. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kisebbségi*? nemtom hogy írják helyesen :)
2014. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

kérdező ŐK GAZDAG EMBEREK:


[link]


[link]


nem a felvágós csicskák arany klotyóval

2014. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehetnek gazdagok, de akkor sem egy az életszemléletünk
2014. ápr. 2. 21:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mert te nem vagy gazdag. aki a semmire veri magát azt lenézik.
2014. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem senki mellett nincs kisebbségi komplexusom. Egy arany óra nem olyan drága, az arany ékszereim itthon porosodnak, és nekem is lenne pénzem drága ruhákra. De nem tetszenek az olyan emberek akik a hétköznapokon ezeket magukra aggatják, pláne pasin nem, mert úgy érzem, ezzel kompenzálnak valamit. Meg szerintem cigányos is. Ők hiszik azt, hogyha magukra lógatnak egy fuxot azzal menők. Pedig ezek nem valami irtózatos nagy luxus dolgok, szóval még felvágni sem lehet velük. Meg szerintem nem is néznek ki jól az arany ékszerek ha sok van belőlük egyszerre.
2014. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!