Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van okom félni?

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Tegnap egy bányató partján találtunk egy táskát gazdátlanul.

Haza hoztuk és este írtam is a telefonjában talált e-mail címre, ma pedig felhívtam a számát, mert későn értünk haza (legalábbis a barátnője számát)

Az derült ki, hogy a csávó úszott a kb 8 fokos bányatóban, és amíg ő úszott, addig valaki ellopta a cuccait. Mondtam, hogy bocs, ezek szerint ez én voltam. Ő állítólag póló nélkül ment haza...

Megbeszéltük, hogy visszaadom a cuccait, ő először azt mondta 8-kor, most azt mondja 10-kor találkozna velem a vasútállomáson, hogy átvegye, mondtam, hogy benne van minden.


Kicsit félek azért. Este 10 azért elég későn van, meg elég kihalt olyankor az állomás. Lehet meg akar verni a haverjaival? Ti mit csinálnátok?

Adjam oda a táskát másnap, vagy adjam le a pályaudvaron inkább?


2015. ápr. 12. 19:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy félős ember de vannak őrült személyek és vad idegen emberről van szó, azt nem szeretném, hogy megverjenek, vagy akár kést állítsanak az oldalamba. Aki olyan idióta, hogy a 8 fokos tóban úszik, abból ki is nézem.
2015. ápr. 12. 19:34
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi meg tényleg nem számítottunk rá, hogy valaki oda jár úszni, 100 méterekre elúszik és simán ott hagyja a cuccait a parton.
2015. ápr. 12. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó sztori :) Nem találkoznék vele olyan későn,lehet hogy tényleg azt hiszi hogy elloptad.Mondd azt hogy hirtelen vidékre kellett menned,reggel odaadod neki.
2015. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És az egy horgásztó. Amúgy meg, add le az állomáson :D Ha lehet ilyet.
2015. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha elloptam volna nem akarnám neki visszaadni nem? Az nem elég nyomós érv, hogy elég ritkán úsznak emberek a 8 fokos vízben?

Volt benne pénz is, telefon, viszonylag értékes ruhák, a táska is ért valamit, olyan 20 ezer ftnyi érték. Nem tettem el, felkerestem, visszaadom. Nem tudtam, hogy úszik.


És akkor tényleg attól kell félnem, hogy megver?

Megkérem a barátnőmet, hogy adja át, egy nőt csak nem fog megverni.

2015. ápr. 12. 19:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem csak fürdőnadrág volt rajta, mert ha pólója nem volt akkor nyilván cipő nadrág se :DD
2015. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én biztosan szólnék pár ismerősömnek, hogy kísérjenek el, csak a biztonság kedvéért. Amúgy meg miért gondolná, hogy el akartad lopni a cuccait? Akkor nem kerested volna fel, hogy visszaadd neki.
2015. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A barátnőddel ne küldd, mert simán megverheti, és ha veled beszélt telefonon akkor tudni fogja hogy nem bízol benne.
2015. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Leadni sajnos nem tudom mert mobilbox-ban van a jegykiadás és 10-kor már zárva van. De holnap reggel emiatt lemenni a pályaudvarra... ahhoz sincs sok kedvem, hát nem tudom hogy adjam át neki anélkül, hogy ott lennék, ráadásul (állítólag) ő le sem akar szállni a vonatról, arra kért, hogy adjuk fel neki az elejében.
2015. ápr. 12. 19:46
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ha tényleg ennyire kell fosni, hogy most agyon basznak-e csak azért, hogy visszaadod a cuccait, meg 10-kor akar találkozni, akkor ennyi erővel meg is tarthattam volna. Mármint tényleg. Vagy ott hagyni, hogy ha esetleg gazdátlan hátha széttúrja egy csöves aztán annyi.
2015. ápr. 12. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!