Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért öltözködik némeik...

Pnirx kérdése:

Miért öltözködik némeik elhízott kövér nő kihívóan?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy fel vesz egy cicanadrágot amikor nagyon rosszul áll neki és szerintem szándékosan bedöl.
2015. ápr. 13. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerinted miért? Ugye tudod?
2015. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom világits fel.
2015. ápr. 13. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
A remény hal meg utoljára
2015. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Cicanadrágot azért vesz fel, mert más nadrág nem megy rá, a cicanadrág a legkényelmesebb egy kövér embernek. Igaz, hogy nem áll jól rajta, de gumis a dereka, és ez nem szorítja. Azért dől be, mert nem tud leguggolni a kövérsége miatt.
2015. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Jaj, az a cicanadrág!

Mert divat.

Szinte mindenkinek szarul áll.

A kövéreknek is de a soványaknak is. Egyik sonka, másik gereblyenyél. Futott régen a kép a Facebook-on, hogy a "cicanadrág cicáknak való" és ott volt a nagy dagi csaj a feszülő naciban, mint valami csülök, szegénykém, de a másik sem volt különb, a "cica". Gondoltam is, hogy eeeeez cica? Ez valami kiszárított botsáska. :D


Ez a naci annyira kiemeli a láb alakhibáit, főleg a fekete, amiből aztán szinte mindenkinek van néhány a szekrényében, hogy tényleg csak nagyon formás, sportos, finoman izmos, hosszú lábakon és kerek popsin előnyös.


Sajnos az emberek ha valami divatosnak van kikiáltva, azt hordják is.

2015. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért érdekel annyira, hogy más miért öltözik úgy, ahogy?

Vagy szereted leszólni azokat, akik szerinted rosszabb testi adottságokkal rendelkeznek, mint te?

Mindenki úgy öltözik, ahogy neki tetszik.

2015. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel hogy mit vesz fel de ezzel magát járatja és felmerült a kérdés hogy miért?
2015. ápr. 14. 15:33
 8/8 3005 ***** válasza:
100%

Miért nem tud némelyik kérdező helyesen írni?

Igen, kihagytál egy ly-t, engem speciel nagyon zavar.

2015. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!