Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bejelöljem FB-n...

Szerintetek bejelöljem FB-n ismerősnek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ugyanabba a suliba jártunk. Én 4.osztály után eljöttem abból az iskolából, ő kiballagott. Ő most 12.osztályos én 8.osztályos vagyok. Szinte mindenki úgy emlékszik rám hogy csöndes, visszahúzódó vagyok, alig mertem megszólalni stb. Azóta elköltöztünk, megváltoztam igaz most is csendes vagyok de van önbizalmam ami eddig nem volt :( Kis iskola volt kb. 100 tanuló, mindenki elég 'nyomoréknak' tartott. Viszont a lány elég 'menő'. Az ő anyukája és az én anyám ismerik egymást, elég jó ismerősök. Nem tudom bejelöljem-e mert a nagyobbik öccse is piszkált a suliba. És attól félek hogy pletyka leszek hogy egy 'nyomorék' miért jelöl be egy 'menőt'. Mamáék még a faluba laknak szóval sokszor szoktam még odajárni. A lánnyal csak köszönő viszonyban voltunk. A volt osztálytársaim viszont nagyon sokat beszélgettek vele.

Segítsetek! Most eléggé gyáva vagyok :(

14/L


2015. ápr. 13. 19:13
1 2
 11/17 petizacc ***** válasza:
Hülye kérdésre nem lehet értelmes választ adni.
2015. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért akarod bejelölni, hogy legyen egy menő ismerősöd, hátha majd jóban lesztek, és belőled is menőt csinál, mint a filmekben?

Az ilyen lányok nem szoktak barátkozni az olyanokkal, akiket mindenki lúzernek tart, piszkál, és ráadásul sokkal fiatalabbak is.

A mostani osztályoddal mi a helyzet? Gondolom vannak már barátaid. Felesleges olyanok után futkozni, akik valószínűleg nem is emlékeznek már rád. A facebook ismerősök száma pedig nem tesz menővé senkit.

2015. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne jelöld be, te nyomi vagy, még a végén elkapnak és számonkérnek, aztán magyarázkodhatsz. Hozzá se szólj a menőkhöz, maradj a szintednél.
2015. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van egy menő biztos nem állna szóba egy nyomorékkal. Vegyük akkor úgy mintha nem is irtam volna ki
2015. ápr. 13. 20:25
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez most mi? :D

Mi is lett volna a cél, ha bejelölöd?

2015. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na hát ezért nem kellene a korosztályodnak közösségi oldalakat használni. Nem arra van, hogy mutogassátok magatokat, meg menőzzetek. Ismered? Nem. Akkor minek jelölnéd be, hogy egy ismerőssel több legyen? Annak semmi értelme. Foglalkozz a valódi barátaiddal, kevésbé koncentrálj a múltra és a külsőségekre és sokkal boldogabb leszel. :)
2015. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mint írtam vegyétek úgy a kérdést mintha ki se írtam volna. Én ismerem de nem biztos hogy ő emlékszik rám
2015. ápr. 14. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!