Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (Ő még nem jelölt be) Bejelölj...

(Ő még nem jelölt be) Bejelöljem én ismerősnek azt a srácot, aki eléggé bejön nekem?

Figyelt kérdés

Diákmunkán dolgozom egy gyárban. És a diákok közül van egy srác, aki egyre közelebb kezd állni a szívemhez (képletesen természetesen :D), so egyre jobban bejön. :) Amúgy elég jól kijövünk,szoktunk dumálni, sztem egy a hullámhossz, sokszor viccelődik, élcelődik velem. Keresi a társaságom, azaz meg szokott keresni akár csak pár mondatot is váltani, mikor közös műszakban vagyunk. Azaz inkább ez már csak múltidőben volt. Mostanában már, mikor közös műszakban vagyunk, viccelget velem, meg oda is szól pár mondatot - de az utóbbi hetekben azt vettem észre, hogy eléggé visszavett ezekből, kicsit visszafogottabb már velem. De sztem egyáltalán nem azért mert "úgy" nem érdeklem, sőt, sztem eléggé bejöhetek neki, mert látom is rajta. Vhogy más. Más velem. Meg figyelgetni is mintha figyelgetne, néha stikában fürkészi az arcom, ha épp a közelben dolgozik.


Szóval, de még nem vette fel velem a kapcsolatot Facebookon. Közös diákmunkatárssakkal persze látom h gyarapszik az ismerőseinek száma az oldalon, de én még valamiért nem vagyok köztük.


Vajon miért nem nyomta már azt a kis bejelölős opciót?

Vagy - hagyjak fel a várakozással, és mondván, hogy ez még nem jelent semmit- tegyem meg ezt én?


:)


2014. dec. 22. 22:05
 1/7 anonim válasza:
26%
Ne jelöld be.A pasiknak kell az ilyet. A mai világban persze minden megengedett,de vannak olyan fiúk akik utálják azokat a lányokat akik megteszik azt a lépést amit a fiúnak kellene.Ha meg nem bírod tovább 1 hétnél akkor jelöld be.
2014. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:
100%

Mi? Most komolyan, ott vagytok személyesen együtt, ÉLŐBEN beszélgettek, és a kapcsolat kezdetét az dönti el, hogy facebookon bejelöl-e? :o És az első válasz is a facebook szabályait egy kapcsolatban ecseteli. Te jóég....

Beszélgess többet vele, a közös műszak egyszerre ér véget, kérdezd meg, hogy meghív-e egy kávéra, ráér még maradni, és facebook nélkül próbáljatok emberek módjára kommunikálni tovább, és megismerkedni jobban, és egymásba szeretni, randizni, mint a teljesen normális emberek. Majd az esküvős képetek kiteszitek külön, hogy lájkolják... atyavilág..

2014. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelöld be. ha tényleg érdekled nem akad fent azon, hogy megkerested.
2014. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jajj, rosszul fogalmazhattam, nem úgy értettem, hogy a facebookos-os kapcsolat felvétele (=ismerősök lettünk ott) = párkapcsolati kapcsolat kezdete


jól kijövök a sráccal, csak azon csodálkozom, hogy még nem jelölt be face-n (mikor látom hogy más szintén ott dolgozó diákokkal bővül az ismerős- listája)

2014. dec. 22. 22:22
 5/7 A kérdező kommentje:

azt meg csak a viselkedéséből következtetem, hogy esetleg nem csak szimplán baráti/kollégális alapú a viszonya felém...

:)

2014. dec. 22. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is van amikor megvarom hogy a lany jelöljön be..
2014. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor nem gáz, ha én jelölöm be?

nem veszi ki ez magát úgy, h magamhoz ragadom a kezdeményezést, mikor csak szimplán ismerősnek jelölöm be?


köszönöm egyébként az építő válaszokat! :)

2014. dec. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!