Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem bírom ki? (...

Mit tegyek nem bírom ki? ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma délután egyedül voltam itthon és "kivertem". Nagyon jó érzés volt. Majd aztán megint elmentem a wcre(:), mikor befejeztem akkor kicsit fájt. Most elmentem megint, (eredetileg csak pisilni mentem xdd)mikor befejeztem, jobban fájt mind másodjára, és valamiért a 2. után nem akart lekonyulni(bocsánat a bénácska kifejezésért). Először csináltam ilyet,úgy éreztem itt van az idelye, plusz unatkoztam is egy kissé. 12 éves vagyok, 171 CM mags, 50 kg (ha ez számít valamit). Jöhet tanács bármi, ami segítségemre lehet, kort is lehet írni. Csak kérem ne ócsárlást, és fikázást. Köszöntem!

2015. ápr. 18. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egeszsegedre,es aludj egy jot!
2015. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi a tudomány. :)
2015. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd bejáródik a prosztatád és nem fog fájni xd
2015. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne csak a wc-ben csináld, hanem bárhol, ahol nem lát senki

kádban, fürdéskor, természet lágy ölén

ha nincs otthon senki akkor a lakásban bárhol

legyél kreatív


és nyugodtan recskázz, nincs abban semmi rossz

és annyiszor ahányszor jól esik, úgysem fog egy idő múlva jól esni, meg fájni fog

2015. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!