Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha nem vagyok oda a...

Baj ha nem vagyok oda a gyerekekért? 26/l

Figyelt kérdés
Nem mondom, egy darabig elvagyok velük, de utána már agyamra mennek. Nem szeretem, ahogy "cukiskodnak", meg ilyenek. Jobban elvagyok kiskutyákkal, jobban élvezem a társaságukat, mint egy kisgyerekét. Jó persze, nem utálom őket, meg engem is felháborít, ha látok híreket, ahol pl bántalmazzák őket, mivel hát ők még gyengék és nem tudják magukat megvédeni. De én nem vagyok olyan anyatípus. Bár mondják, h a sajátomat szeretném. Meg én átlátok rajtuk, amikor már, hogy mondjam játszák magukat. Lehet én is olyan voltam, de akkor is. Ezért nem is tervezünk gyereket mer párom sincs el velük. Most rossz emberek vagyunk? Ja meg másik ami idegesít, amikor egy felnőtt ember elmásítsa a hangját, ahogy beszél hozzájuk.

2015. ápr. 20. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz ember. Így érzed és kész, amúgy szinte én is leírhattam volna ugyanezt, amit te, mert ugyanígy érzek irántuk. 29F
2015. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Épp olyan vagyok mint te. De a sajátomat szeretem és rengeteg türelmem van hozzá:) Sosem szerettem a gyerekeket, azóta sem változott ez mióta anya vagyok. Csak a sajátommal foglalkozok, másé idegesít egy (elég rövid) idő után. Még a kisgyermekes anyukák is hamar az agyamra mennek. Nem hiszem, hogy rossz emberek lennétek. Legalábbis ettől még nem. Biztos, hogy nem szeretnétek saját csöppséget?
2015. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem baj, nem kell mindenkinek gyerekmániásnak lenni. Az pedig hülyeség hogy a sajátodat szeretnéd, ezt csak azok képzelik így akik szeretik a gyerekeket. De neked nem lenne másabb a saját gyereked, ugyanúgy idegesítene a nyávogása meg cukiskodása. Max jobban elviselnéd, mert muszáj lenne elviselni.

Szóval semmi gond azzal ha valaki nem szereti a gyerekeket, csak akkor ne legyen gyereke, mert annak nem lenne valami jó élete mellette.

2015. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?

Én sem vagyok oda értük.

29/N

2015. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ezzel semmi baj, csak az emberekkel van baj, akik állandóan csesztetik azt, aki nem akar gyereket, vagy nem házasodik, nem éli a csordaéletet.
2015. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt a baj, máris lepontoztak, amiért megírtam az igazat. :-DDDDDDDDDDDDD

Akkor sem baj, tedd azt, amit te szeretnél.

2015. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg nem vagy rossz ember. Mint írtad, hogy felháborít, ahogy bánnak a gyerekekkel. Én sem vagyok oda értük, mégis szétrobban a fejem, ha látom, hogy durváskodnak velük, mert elfogyott a türelmük. Én sosem felejtem el, hogy az általános iskolai tanárnőm sosem volt kedves hozzánk. Volt, hogy rángatta a karunkat vagy üvöltözött velünk. Szerencsére, egyikünk sem lett traumás.


A legjobban azt utálom, ha a szülők nem nevelik meg a gyereküket, mindent megengednek neki, mondván, hogy attól sérül a lelkük, ha mindenben megakadályozzák. Ez hülyeség!

Az unokatesóm gyerekei sincsenek megnevelve és elég sok a probléma velük. Folyton visítoznak, az anyjuk agyára mennek, ilyenkor telefonál valamelyik rokonnak, hogy vigye innen őket, mert nem bír velük. Csakhogy a mi családunkban senki nem szereti ezeket a vásott kölköket. Sokszor szokták mondani az unokabátyám feleségének, hogy minek szülte őket?

2015. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Érdekelne milyenek a formáid és méreteid.

Benne lennél képcserében?😀

24f"


Nem, és egyáltalán nem értem, hogy ez hogyan következik az itt adott válaszomból??

Nem vagyok vásári majom, már ne is haragudj!

2015. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó ez nekem szól? :D én nem írtam ilyent :D köszi a válaszokat! Akkor nem vagyok egyedül
2015. ápr. 20. 16:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen baj. Igen rossz emberek vagytok. Nem normális, se társadalmilag, se természetügyileg, és ezt te is tudod, a párod is tudja. Keresed a mentséget, az önigazolást, hogy jól van ez így, pedig nincs. A természetben az arra alkalmatlan egyedek kihullanak, eképpen az emberi társadalmakból is kihallanak az egészségtelen életvitelű, gondolkodású egyedek, és nem örökítik át azt.

Ezektől függetlenül kívánok boldog életet, akár gyerek nélkül is.

2015. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!