Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap volt a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a házassági évfordulónk. A gyerekeket leadtam anyóshoz, hetekig eljártam egy tanfolyamra betanulni egy sztriptíz-bemutatót. Ma elmentem a gyerekekért, amikor jöttem haza épp a barátjával beszélt (? )

Figyelt kérdés

Azt mondta neki, hogy milyen szánalmas voltam és hogy inkább vettem volna egy nas-t.


Tegnap láthatóan érezte a bemutatót, nem értem, ez most miért kellett? Miért nem nekem mondta? Nagyon megalázva érzem magam.


2015. febr. 22. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
87%
Ez komoly?! Durva...Nem is tudom, van-e megoldás erre... Nagyon megalázó:/
2015. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
11%

Mondd meg neki, éreztesd vele, hogy miatta tetted, és sajnálja, hogy nem tetszett neki. Ajánld fel, hogy felejtsétek el az esetet, és éljétek át megint az évfordulót egy romantikus helyen.


Ez helyre hozná, az biztos, elolvadna ;)

2015. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagyon gáz.

Az én férjem, attól is elájul, ha egy kis bugyiban, pár másodpercig tekergetem a csípőmet. Hát még egy sztriptíztől, amit direkt miatta tanulnék be. Akkor is imádná, ha bénáznék :D Mert tetszem neki mindenhogyan, mindegy, hogy mit csinálok.

A te férjed egy bunkó! Ha nem tetszett neki, akkor is magában kellett volna tartania, nem elmondani idegeneknek. Szerintem már nem is érdekled őt, mint nő.

2015. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
7%

Te kihallgattad, hogy ők mit beszélnek? Mondta volna meg akkor neked szembe? Te megtetted volna fordítva?


Most szomorkodni fogsz, de ha az igazságot elárulod, hogy kihallgattad mit beszélnek, azzal csak rontasz a helyzeten.

2015. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon durva szerintem! Egyetértek az előzővel: a férjed egy bunkó.
2015. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:

Teljesen biztos vagyok benne, hogy tetszett neki. Ezért sem értem.

De ha nem is tetszik neki - miért nem nekem mondja?

2015. febr. 22. 13:14
 7/71 anonim ***** válasza:
17%
ugyan már, én nő vagyok, de én meg azt tartanám bunkóságnak, ha nem ismerném annyira a férjem, hogy tudjam, kiröhög egy ilyen produkciót.
2015. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Nem hallgattam ki: mentünk be a lakásba, ő beszélt a szobában, én vetkőztem kint a gyerekekkel és hallottam. Nem vette észre, hogy hazajöttünk, pedig beköszöntünk neki.
2015. febr. 22. 13:15
 9/71 anonim ***** válasza:
88%
Mióta tartoznak az intim dolgok egy haverra? Nálunk ez TABU!
2015. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
Ismerem és tudom, hogy szereti az ilyet. Nem véletlenül ezt találtam ki.
2015. febr. 22. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!