Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabákért oda vagyok de a...

A kisbabákért oda vagyok de a gyerekekért nem! Vajon miért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék teherbeesni és kisbabát! Viszont ha belegondolok abba, hogy lesz majd 4-5 éves is akkor már nem érdekel annyira a dolog. Ez fura,nem? Persze a sajátommal lehet, hogy másképp lenne! Viszont mások gyerekét egyaltalan nem tartom se cukinak se semminek...a babákat viszont igen! Mitől lehet ez? Attól félek, hogy csak addig erdekelne a babam amig terhes vagyok es amig megszuletik es picike. De amint idegesito 8 eves lenne akkor mar nem...mit gondoltok?
2014. dec. 15. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én a macskákkal vagyok így, ezért inkább nem tartok macskát.
2014. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok :( kb. 4 éves korukig tetszenek :(
2014. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én meg a kisbabákkal meg a nagyobbakkal is így vagyok:D

Messziről nagyon cukik,de amúgy nekem nincs türelmem hozzájuk.Még a gondolattól is irtózok,hogy egy gyerek csüngjön rajtam,ezért nem is fogok szülni.Csak rossz lenne szegénynek egy ilyen anyával:)

Nem vagyunk egyformák:)

2014. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de remélem a későbbiekben ez változni fog ugyanis a 35. hétnél járok :)
2014. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel én is így voltam. De a saját gyerekeddel más lesz hidd el. Mert a sajátod nem 4 évesen kezd el melletted ordítani meg toporzékolni. A sajátodat 9 hónapig a szíved alatt hordod, megszülöd,táplálod, dédelgeted, ellátod, szeretgeted. Neked fog szólni a segélykérése, a nevetése , az ölelése és a szeretete is. Teljesen természetesen ugyanúgy fogod imádni akkor is ha már nagyobbá cseperedett mert a Te gyermeked és Te vagy az anyukája. Ez óriási dolog :-D 2 éves fiúcska anyukája
2014. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, főleg a fiúkkal. Semmi, de semmi aranyosat nem tudok látni egy 6-8-10 éves fiúban. Még lányban mondjuk,d e a fiúk nagyrésze csak kisbabaként meg úgy ovis korig aranyos. A sajátunkat biztos máshogy fogjuk látni.

Pl a kutyám is már 5 éves lassan, de nem édesebb és szebb nekem egyetlen kölyökkutya sem.

2014. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, akkor már nem a cukisága miatt fogod szeretni, hanem a jelleme, személyisége miatt. :)

És ez tök más mint egy idegen gyereknél. Nem lehet összehasonlítani.

2014. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remèlem jobbra fordul a dolog! :)
2014. dec. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!