Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy 55kg-os ember 2hetig...

Ha egy 55kg-os ember 2hetig nem eszik semmit, es minden nap sportol, mennyit fog fogyni?

Figyelt kérdés

Hany kgot fog fogyni az illeto?nemtol fuggetlenul.

Szimpla kerdes,nem miattam kerdeztem


2015. ápr. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Éhen fog halni. És sportolás közben végelgyengül.


Amúgy meg ha eszik továbbra is ahogy eddig, vagy nem sokat módosítva azon, viszont mindennap sportol, akkor feltehetően az lesz, hogy:

-Alakját tekintve karcsúsodik, formásabb lesz, pl. nagynak fogja érezni az eddigi nadrágjait...

- Súlyát tekintve pedig vagy nem változik, vagy talán 1-2 kilóval kevesebb lesz, de igazából ha rendszeres sportba kezd, akkor néhány hónap után inkább több lesz a súlya pár kilóval!

...

Merthogy izmosodik, a zsír meg szépen eltűnik... (Ami zsír persze nem sok, hisz 55 kilós embernél nem sok..., épp ezért nem is számíthat nagyon súlycsökkenésre...)


(A magasságát sem ártana tudni, mondjuk. 160-170 centi között az lehet, amit írtam...)

2015. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már a második,harmadik étkezés nélkül töltött nap után semmi kedve és ereje nem lesz sportolni.
2015. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Éhen fog halni. És sportolás közben végelgyengül."


Ha feltételezzük, hogy az illető nem kórosan sovány tehát kb. 160-170 centi magas, akkor egy hónap minimum kell az éhhalálhoz, amíg teljesen lebontja az izmait, de inkább kettő. Sportolni viszont nem lesz ereje.

2015. ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
55 kiló?! ennyivel születtem! XD
2015. ápr. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

"55 kiló?! ennyivel születtem! XD"


És mellé primitív, ostoba tahóként.

2015. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!