Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy bizonyos...

Van olyan, hogy egy bizonyos kg alá már nem tud fogyni az ember?

Figyelt kérdés

23ÉVES, 167cm magas, 56kg-os lány vagyok.

2évvel ezelőtt hamar lefogytam fogytam 11kilót, szóval azóta (a 2év alatt) sem jött vissza szinte semmi, mégis zavar a combom meg a popsim.

A pocimmal nincsen bajom, lapos, a csípőm is oké.

De combból és popóból szeretnék fogyni.

4napja kezdtem a diétát, odafigyelek, ugyanazt a módszert használom mint anno 2éve.

Naponta 2x futok is, és rengeteg sima mentes vizet iszom, sok zöldséget fogyasztok. Fehérjét is eszem (csirkemell-főtt tojás,mrhahús) délelőtt gyümölcsöt is.

Odafigyelek a mennyiségre is.

És este 18után csak vizet iszom.


Mégis félek, hogy mi lesz, ha nem tudok már fogyni, betegesen odafigyelek a testemre. A párom imádja az alakomat, én kövérnek és zsírosnak érzem magam...


Létezik olyan, hogy valaki már nem tud többet fogyni?


Én mindig nézem hogyha futok vagy sietek picit "reng" a combom. az most zsír, vagy a hús?


2015. márc. 1. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Mindig feszülős-csőnadrágot hordok, meg cicanadrágokat, illetve feszülős felsőket. Nagyon jól állnak.

Viszont ha 2nadrágnak nem egyforma a szabása és ezáltal a combomat vastgabbnak mutatja már ideges leszek.

Sokan így is vékonynak tartanak.

Kb 1-2 max 3kg-ot akarok leadni Nincs meghatározott idő.


De ha ráfeszítek a combomra meg a popsimra érdekes módon feszes és kemény.


AZért nyárra szeretnék bomba alakot, de már bestresszeltem hogy nem tudom leadni, komolyan amikor 11kilótól akartam megszabadulni, akkor nem féltem ennyire....


A futás oké? Vagy tudtok ajánlani valamit comb fogyásra? :)

2015. márc. 1. 14:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus kell ide, nem fogyókúra..
2015. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem olyan nem létezik, hogy valaki már nem tud fogyni. talán így próbál meg jelezni a szervezeted, hogy már nem kell fogynod:)
2015. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csontsovánnyá 30 kilóssá lehet lefogyni éhhalál előtt ,szóval ilyen nincs..
2015. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!