Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit molesztáltak miért...

Ha valakit molesztáltak miért csak az áldozatot hibáztatják?

Figyelt kérdés
Egy 10 éves kislány miben, miért bűnös? A másik fél miért szent és sérthetetlen?
2015. ápr. 29. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Ki hibáztat egy gyereket ilyen esetben? Még soha nem hallottam ilyet, amit írsz.
2015. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még olyat, hogy bárki egy gyereket hibáztatna mert molesztálták.
2015. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a gyerek hibája.


Hibáztatni általában azokat szokták, akik a diszkókban prostikként viselkednek, majd csodálkoznak, hogy megerőszakolják őket.

2015. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 10 éves körüli gyerek sokszor képes arra hogy bosszúból vagy butaságból ,fantáziálásból ,elkezdjen meséket kitalálni.És manipulálható. Ha hallott fél füllel valamit ilyen esetekről, pl médiában ,akkor az általa nem kedvelt személyt így nagyon kellemetlen helyzetbe tudja hozni, ha elkezdi terjeszteni a molesztálásának történetét. Hosszas szakértői és pszichológiai vizsgálat tudja csak kideríteni az igazságot. Közben az igazi áldozat a "molesztáló" meg idegileg rámegy a dologra, megbélyegzik. Kedvelt módszer bizonyos szülők között is a gyerek hazugságra kényszerítése, hogy bosszút álljanak valakin ,általában a "szemét" apán. Szóval egyedileg kell kezelni az eseteket mert van hogy egyáltalán nem egyértelmű valami .
2015. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!