Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mondja már meg nekem valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja már meg nekem valaki hogy ha az miért van ha egy nő félrekefél a férje mellett, akkor is itt ezen az oldalon is a férfit hibáztatják?

Figyelt kérdés

Már számtalan ilyen kérdést láttam ezen az oldalon,a végén kb azt hozzák ki,természetesen nők ez egyértelmű,hogy hát köszönje magának a férj.Biztos nem foglalkozott a feleségével stb.Kérdem én,ha valakit hanyagolnak,akkor feljogosítja a nőt,hogy megdugassa magát mással?

Ja és előljáróba szeretném jelezni,hogy ez a kérdés a nőkről szól,tehát ne keverjül ide a férfiakat,ahhoz tegyetek fel egy másik kérdést!A kérdés kizárólag a női nemre vonatkozik!


2014. nov. 26. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg azok a nők válaszolnak így akik megsértve érzik magukat valamiért, félrekefélnek és inkább mást hibáztatnak érte. Én is ismerek olyan nőt, akinek nem úgy ugrott a férje abban a pillanatban amikor ő fütyült és amit ő fütyült és gondolta milyen jó kis bosszú lenne egyet félrekefélni. A gyerekkel meg bezsarolta utána a pasit. :s Ki nem állhatom az ilyen királykisasszony effektussal küzdő ri..cokat


31/N

2014. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom hányadik ilyen kérdés ez már, úgyhogy én már többször is bele-belenéztem megcsalós kérdésekbe, hogy mi ebből az igazság.

Azt tapasztalom, hogy szinte semmi.

Bármilyen nemű a megcsaló (de most értsük csak a nőkre, ha úgy tetszik), néha akad egy-két válaszoló, aki vagy magát a megcsalást nem ítéli el, vagy tényleg szélsőségesen részrehajló, de ennyi.

Úgyhogy felesleges ezen görcsölni, mert ez így ahogy van, ne kamuzz itt! :)

2014. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem először is kérj bocsánatot a nőktől, akik a férfiakat védik ezekben az esetekben, mert ilyen általánosítás után úgy érzem, érdemtelenek vagytok bármilyen jóindulatra.

Idióta nők mindig is voltak, mint ahogyan férfiak is. Akik őket védik, azok ugyanolyanok, félrejárnak vagy nem zárják ki, hogy valamikor csaljanak. Nincs olyan, hogy egy félrelépésért más legyen a felelős, mint aki megtette. Egy szakításért lehet, de a félrelépés gerinctelen és gyáva dolog, mindegy, mi miatt érzi rá felhatalmazva magát az ember. Szakítani mindig lehet, ha megoldhatatlan problémák vannak, ha valaki ehelyett a tisztességtelen megoldást választja, az a jelleméről árulkodik.

2014. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Én már olvastam ellenkezőt is itt. Amikor a férj csalt és az asszony "tehetett róla". Ergo nem kell komolyan venni itt sok mindent....
2014. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Jajj istenem, hányszor lerágott csont ... Két oldalanként erről van szó.
2014. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Jajj màr megint Te? Uncsiiii...
2014. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem jogosítja fel.

Most mit vársz tőlünk? Megcsaltak? Ez volt a magyarázat?


Mindkét nem képviselői közt vannak sunyi és gerinctelen emberek. Nem kell most itt pont a nőkre, vagy pont a férfiakra kiélezni a kérdést.

Én meg egy csomó olyan választ olvastam már itt, ha a nő nem ad magára, nem ugrálja körbe a férjét, nem ad meg neki mindent az ágyban, akkor vessen magára, ha megcsalják.

Szóval marhára nincs igazad.

Azt hiszem, érintettnek érzed magad, ezért éleződtél ki ennyire ezekre a fajta válaszokra. Mert valóban ilyen is van. Legalább annyi, mint amit én írtam.

2014. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Én nem vettem ilyet észre, inkább rögtön meg a ri.... meg ku...


Egyébként én úgy gondolom, hogy érthető férfi és nő részéről is, ha megcsalja a házastársát azért, mert az nem hajlandó foglalkozni vele. Elég nehéz úgy, hogy ha csak az egyik fél akarja, a másik meg nem.

2014. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Kedves kommentelő társaim, ugye ti nem a Gyakori Kérdések, Családi kapcsolatok rovatáról beszéltek? Igazad van kérdező. A válsz a kérdésedre a kommentelők összetételében keresendő. Magyarul, kik akik ezeket a valóságtól elrugaszkodott kommenteket írják.
2014. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem mi az értelme nemekre különválasztani a hűtlenség témakörét. Nem teljesen mindegy férfi vagy nő megy félre? A lényeg ugyanaz. Aki megteszi, mind gerinctelen semmirevaló ember... Nemtől teljesen függetlenül. Ha valami nem úgy megy a kapcsolatban, ahogyan szeretném..akkor meg kell beszélni, meg kell oldani! Ha ez nem megy...akkor el kell válni vagy egy olyan közös nevezőre jutni, hogy ha együtt is maradnak, de mindenki azt csinál emellett amit akar. A lényeg, hogy tiszta, egyenes úton haladjanak a dolgok! Szerintem. De rinyálni, meg szidni az ellenkező nemet a félrelépések miatt...akár itt, akár máshol...annyira, de annyira ovis szint, hogy nagyon.
2014. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!