Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van értelme egyedül elmenni...

Van értelme egyedül elmenni biciklizni a településemre meg a környékbeli településekre?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 23:08
1 2
 1/16 anonim válasza:

van

legalább nem otthon punnyadsz, és akár megismerkedhetsz új arcokkal is, új haverokat is lehet így szerezni

2012. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Igen én minden nap járok. Budakalászi vagyok
2012. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Szerintem ja. Én is mennék,csak nem merek. xd

14/L

2012. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért nem, utolsó?
2012. jún. 25. 23:36
 5/16 anonim válasza:
Mert én alapból ilyen vagyok. : D Félek,hogy kiröhögnek ,vagy lenéznek vagy mittudomén.. :D Paranoia level 1000. ^^
2012. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Van értelme, én mindig atrra gondolok,m hogy hülyének néznek, egyedül cangázoik, aztán eszewm,be jut, h én se nézem hülyének a többi egyedül bringázót. Amúgy én speciel sokszor élvezem a bringázást egyedül, mert úgy megyek ,ahogy akarok plussz, amikor valaki utolér lehet vele versenyezni, márm,int modnod neki, h 'verseny?' ha bólint hajrá...:DD
2012. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Van értelme,legalább sportolsz és a net előtt gubbasztasz egész nap,mint sokan.Én rengeteg havert szereztem így!Meg néha egyedül lenni is jó :)
2012. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy van értelme. Hidd el, mások sem találnak furcsának, hiszen rengetegen bicikliznek egyedül, pl. ha nem csak szórakozásból teszik, hanem valahova mennek, pl. dolgozni.

Nincs rádírva, hogy te azért biciklizel egyedül, mert nincs kivel.

2012. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Igen van. Hisz nem vagy otthon és legalább valami értelmes dolgot csinálsz -> szabad levegőn vagy, és mozogsz is. Közben gondolkozhatsz bármiről és nem zavar senki.


Sajnos én sem jó kedvemből járok egyedül biciklizni, de jobb mint otthon beleőrülni a magányba.


amúgy hány éves vagy és merre laksz, kérdező?

2012. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én utálok mással együtt menni, szeretem ha nem kell a tempómat máshoz igazítanom.

A városi biciklizés meg semmire se jó, állandóan meg kell állni, lassítanni, gyorsítani.

2012. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!