Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyan viselked...

Mit csináljak, hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mostanában elég sokat betegeskedem, ezért gyakran járok fel a háziorvoshoz, aki egyébként egy nagyon jó szakorvos, kedves, barátságos, eddig nagyon kedveltem őt.

Tegnap elmentem a barátaimmal egy kocsmába kicsit kikapcsolódni, sajnos amire nem számítottam, hogy ott lesz az orvos is.

A barátaimmal felmentem az emeletre, ő a barátaival/kollégáival, vagy akárkik voltak azok, lent maradt a pult mellett, de amikor észrevett engem, feljött utánam és leült velem beszélgetni; igazából inkább csak kérdezgetett én meg igyekeztem illedelmesen válaszolni, mégiscsak orvos, illetve hát az az orvos aki kezeli a betegségem.

Mielőtt hazaindultunk volna, kikísért minket az autóig, elköszönt tőlem, meg mondta, hogy mikor mehetek a leleteimért, és amire nem számítottam, megölelt és adott egy puszit az arcomra. (ami igazából a szám sarka volt)


Teljesen lesokkoltam, mert ez, ahogy én észrevettem, nem baráti puszinak számított, ahogy az ölelés sem. Arra gondoltam, hogy esetleg alkoholos italt ivott, és annak a hatása, de aztán mondták nekem a többiek, hogy autóval van, és amíg velem volt, tényleg csak vizet ivott.


A legszebb az egészben, hogy olyan gyönyörűen reagáltam rá: szó nélkül megfordultam és beszálltam az autóba. Elég gyerekes tudom, de nagyon váratlan volt az egész. A gondolat, hogy a saját háziorvosom rám mozduljon... olyan abszurd az egész, kellemetlen nekem.


Nos, a lényeg az egészben, hogy kedden kell hozzá felmennem a betegség miatt (meg utána is még vagy ezerszer fogom őt látni), és fogalmam sincs, hogyan viselkedjek, vagy mit csináljak; én nem pasijelöltként tekintek rá, de nem merem olyan nyilvánosan elutasítani őt, mert ő kezel engem, és most nem váltanék orvost.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Már ha belegondolok, hogy kettesben leszünk a rendelőben kedden is, ő vizsgál engem (a melleimet például ezerszer látta), egyszerűen a hideg ráz.

20 éves vagyok egyébként, az orvos olyan 35-40 körül lehet.



2015. máj. 3. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Légy kimért, határozott és ha elkezd célozgatni akkor utasítsd el egyszerűen
2015. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!