Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » S. O. S! Mit tehetnék, hogy...

S. O. S! Mit tehetnék, hogy nyugodt legyen a légkkör?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta bántalmazza apukám anyukámat. Folyamatosan bele köt mindenbe, anyukám szólni se mert és ennek az eredménye az,hogy apa az ordibálás után nekimegy anyának,pofozza és rugdossa.

Ahogy telt az idő apukámnak lett egy szeretője,aki a családja dllen uszítja apát, régen mikor még csak anya dolgozott sokkal több pénzünk volt,mint most amikir már mindkettőnek van munkahelye.

Tavaly nyáron apa kizárt a házból,azért mert barátnőimmel sátraztjnk az udvaron, és be akartam menni de apa nem engedte, erre addig könyörögtem,hogy engedjen be, amíg meg nem unta,és erre nekem jött, de anya közénk állt,és beverte anya orrát úgy hogy anya a kezembe ájult el. Ezek előtt és után többször is megverte anyát, és engem is a testvéreimmel.

Mindig azt mondogatja,hogy takarodjunk el a házából (Közbe a ház nem is az ő tulajdona)

Anya az udvaron le vágta a füvet, mert apa már arra sem képes és ezért is neki ment anyának, azgal a mondattal,hogy " az én füvemhez neked semmi közöd..."

A rendőrséghez fordulhatnék? Vannak hangfelvételeim is, és több tanu is van akik mar lattak,hogy testileg bántalmaz minket, vagy éppen orsibál velünk.

Sajnos elköltözni nem tudunk,mert nincs hova mennünk, anya fizetése meg önmagában nem elegendő ahhoz, hogy 3-an éljunk meg belőle.

Kérlek segítsetek meg jó tanácsokkal. Köszönöm.



2015. máj. 3. 21:29
 1/4 3005 ***** válasza:
Az iskolában kérj segítséget az osztályfőnöktől, tudni fogja, hogy mi a teendő és segíteni fog.
2015. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy es a testvereid? Ha fiatalkoru akkor a gyamugyhoz lehetne fordulni. Sajnos a rendorseg nem sokat csinalna, kijonnenek, de ennyi lenne. Csak rontana a helyzeten.

szoval keresd meg a gyamugyet. Ok majd intezik a dolgot. ha komoly a dolog ennyire, akkor el is bujtatnak.

2015. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Családvédelmi szolgálatot kéne felkeresned, ők ismernek mindenféle jogi megoldást, lakhatási lehetőséget, stb.
2015. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hívni rendőrt, eddig miért nem hívtátok? Mondjuk ne lepődj meg, ha anyád letagadja a rendőröknek, hogy verik.
2015. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!