Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális h kíváncsi vagyok...

Az normális h kíváncsi vagyok a halálra?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, igen. Engem is érdekel. De tudom, hogy eljön, erről az egy dologról biztosan nem maradok le. Nem kell siettetni, élvezd az életet!!!
2015. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten igen, de állandóan ezzel foglalkozni nem érdemes.


Nyugtasson meg az a gondolat, hogy ez az egyetlen dolog, amiről biztosan nem fogsz lemaradni.

2015. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha temetési szertartáson akarsz résztvenni, figyeld a híreket, milyen közszereplőt búcsúztatnak el. (Gondolom a helyszínt és az az időpontot ismertetik.) Esetleg kérdezzél meg egy papot, vagy lelkészt, hogy kívülállóként részt vehetsz-e egy gyászszertartáson, ahol a családtagok vannak jelen. Több ötletem nincs...
2015. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne legyél rá kíváncsi ,abba gondolj bele hogy ez másnak mennyire fájna aki szeret,ezt érzem át sajnos most én is :(
2015. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sad_boy_ válasza:
2015. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!