Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok ha kiderül...

Ti hogy reagálnátok ha kiderülne hogy körülöttetek lévő emberek csak "bábuk", nem valódiak?

Figyelt kérdés
A bábut úgy értem hogy nem olyanok mint te nincs önálló gondolkozásuk csak valaki irányítja őket. Az egész világ amiben eddig éltél csak a te kedvedre lett létre hozva és a te igényeidre szabva. Hogy reagálnátok rá? Kiborulnátok ? Egyáltalán eltudnátok hinni? Ugyanúgy tudnátok ezek után a csalástagjaidra/barátaidra nézni? Várom a válaszaitokat.

2015. máj. 17. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azért lenne létrehozva ez a világ hogy nekem legyen jó, az én kedvemre legyen akkor nagyon el van szúrva valami. Nem hinném el, mert akkor boldog lennék ha így lenne.
2015. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hányszor gondolkodtam már ezen én is... :D
2015. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es kösz a választ :)


2-es örülök hogy van még valaki aki elgondolkodott ezen *pacsi*


Jöhet még válasz :D csak bátran.

2015. máj. 17. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
tökön rúgnám őket
2015. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Meg se lepődnék! Rengeteget filózom ezen...

Talán ez is egyfajta Truman show.

És nyilván csak amiatt kérdezted ezt,hogy altasd bennem a gyanút :D

2015. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés nekem szol..ha a csalàd beavatott akkor igencsak jól leplezik hisz nem ilyen szar negativ jövőt àlmodtam meg szoval ha béla a tervező a szomszédból irànyìtja a kollégàkat vmit nagyon nem jól csinàl :(

Jo persze ez meg volt irva ..padlon kell lenni hogy utànna értékelje az ember a jót..

ja igen lorettàéknaknis van a kis kék a kocsiban..

az ismerős férfiak is téglàk hogy növeljék az egom vagy mim..bàr ma egy csaj mondta jol nézek ki ..szoval a lànyoknak is bejövök..na majd ha végképp kiàbràndulok a padikból szóba jöhet..

mindig bejönnek a joslatok a banki dolgok a forintositàs ..börtön.. halàl? Felbukkant apa..és ki rendőrnő??mi a fusi ügyei a gerincnélkülinek??tudtad mit tesz a hàtam mögött mégse figyelmeztettél :( mondjuk jo lenne ha csak bàbu tégla lenne az utodom..

2015. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nincs önálló gondolkozásuk csak valaki irányítja őket."


Én eljönnék a fidesz naggyűlésről...

2015. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!