Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 évesen hogyan kezdjek új...

Joseph1992 kérdése:

22 évesen hogyan kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
2 éve fóbiás vagyok,közepes depresszió,eléggé tönkre ment az életem nagyobbrészt magamnak köszönhető ezt elismerem, Enissophobiám van 3 szor voltam már pszichiátrián 2 évig frontinon éltem azt most elhagytam sokat szorongok nem egyszerű az életem köszönöm előre is a segítséget!

2015. febr. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted vágom, mi az az enissophobia?
2015. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia en 24evesen keztem uj eletet. Nem konyu de nemis lehetetlen. Irj es ha akard facebook on fojtatjuk vagy itt.
2015. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, hogy leírd, hogy milyen fóbiáid vannak, ráadásul magyarul, az már luxus, nem?


Egyébként meg járj gyakrabban pszichológushoz, esetleg szedj rá egy darabig gyógyszereket.

22 évesen még épp, hogy belecsöppentél az életbe, nem olyan nehéz új életet kezdeni.

Ha 30-35 vagy afeletti lennél, még megértem, de így tök egyszerű.

2015. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy leírtam a fóbiám neve ez attól félek hogy elkövettem a megbocsáthatatlan bűnt és emiatt rettegek egész nap nem tudok sehogy sem túllépni rajta,bocsi hogy nem így írtam le de ez tényleg elviselhetetlen érzés.
2015. febr. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!