Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember az...

Szerintetek milyen ember az olyan, aki itt éli az életét?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl szerelmes belém, ezt itt közli, itt várja a választ, majd felrója ,hogy én miért nem mondtam ezt neki soha... Én amúgy sem vagyok egy ilyen típus, és főleg nem itt fogok ilyet elmondani.Már ezzel is úgy érzem, többet adtam magamból,mint ami én vagyok.De mostmár elmondom, ha már csak itt kommunikálunk.Én örülök neki,hogy tetszettem neki,kicsit felpezsdített,és ő is bejött nekem egy kicsit.Voltak alkalmak amikor azt gondoltam,hogy de jó lenne, de voltak olyanok is,amikor azt éreztem,hogy mi nagyon mások vagyunk. És azt is gondoltam sokszor hogy ha akarna tőlem valamit akkor megkereshetne. Mivel ez nem történt meg sokáig tárgytalanná vált az egész. Aztán jött a net.

Ja, és mellékesen azt állítja magáról,hogy kreatív, hát én nő létemre kb 50 fajta módot tudnék kitalálni arra,hogyan menjek oda valakihez, hogy keressen meg.Ide tudnék írni egy közhelyet,de az olyan sablonos lenne.Ha a kérdéseimre válaszol,vagy nem őszintén,vagy egyszerűen bunkón. Mellesleg nem vagyok kódfejtő,hogy kitaláljam,h melyik kérdést írta ő itt, mi az ami nekem szól és mi az amit nem ő írt. ~ The end~


2015. máj. 25. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak nem a faszi féltékeny nője vagy és így próbálod a faszit leszerelni, hogy azt higgye, hogy az a másik nő irt neki?:DD
2015. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy egy másik pasi vagy, aki az adott nőre pályázik:DD

Több variáció nem létezik:D


Melyik vagy a sok közül? Áruld el légyszi, iszonyatosan furdal a kíváncsiság:D

2015. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Komolytalan, gyerekes, önbizalomhiányos, határozatlan. Én biztos nem kezdenék ilyen emberrel. Ha nekem társra van szükségem, akkor olyat keresek, aki teper értem, magabiztosm vicces, játékos, értelmes, akivel jókat lehet nevetni, beszélgetni és hasonló az értékrendünk. Ha meg nem akarok társat, akkor élvezem a szingli létet. Ennyi. Tedd te is ezt, és szard le az ilyen gyökereket, mert visszahúznak, ahelyettm hogy találnál magadnaj egy igazi férfit😉
2015. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hahóóóó kérdező, melyik vagy a sok közül?:DD
2015. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3-as, köszi a válaszod,én is így gondolom.

Szerintem leírtam,hogy ki vagyok ebben a történetben.

2015. máj. 25. 22:39
 6/14 A kérdező kommentje:
*keressem
2015. máj. 25. 22:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha az lennél akinek a karakterébe belebujtál, sosem írtad volna ki ezt a kérdést:D Mert tisztelnéd azt akivel írkálsz:DD


Szóval melyik is vagy valójába? A faszi féltékeny nője, vagy a másik faszi aki szeretne egyedüli lenni?

2015. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy lány,akinek szerelmet vallottak,de minek?
2015. máj. 25. 22:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Tehát a pasi féltékeny nőcije vagy:D Pont hogy nem:DD


Dicső lovag, néha, ha nem is sokszor, de az ember emberére akad némely személyben, aki ugyan azt a játékot alkalmazza lovagságoddal, mint amit te mással:DD

2015. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Látod milyen gyorsan ki lehet deríteni becses személyedet?:DD
2015. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!