Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesek, ti középiskola...

Huszonévesek, ti középiskola elvégzése után hogyan önállósodtatok? Most hol tartotok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kollegiumba mentem az egyetemre. majd alberletbe. Amiota dolgozom, tulajdonkeppen onallo vagyok, a koli ideje alatt sem nagyon volt nalunk olyan, hogy anyukam csomagolt fott etelt vagy ilyesmi. A hivatalos ugyeimet is mindg magam inteztem, kertem persze tanacsot de nem kisertek sehova. Az alberleteket, akarmilyen nagyobb dontest is mindig en hoztam meg.

Most mar elegge benne vagyok a huszas eveimben, mar nnem kerek tanacsokat, max velemenyt egy-egy dontesemmel kapcsolatban.

2015. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sehogy. Nekem tönkretette az életemet a bentlakáso egyházi gimnázium, ahova jártam (a napokban volt tele a média a molesztálási ügyeivel) és én úgy éreztem, hogy senkinek nem kellek, senkit nem érdeklek, és hogy ha kilépek a biztonságos közegemből, akkor csak bántani fognak.
2015. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 evesen kerultem egyetemi kollegiumba, azota gyakorlatilag onallo vagyok. 23 evesen vegeztem, azoat anyagilag is fuggetlen.


Szerencsere a szuleim nem akartak iranyitani soha, igy nem volt ebbol konfliktus. Egyetemen volt hogy 2 honapig haza sem mentem, hetekig nem is beszeltunk, azt sem tudtak elek vagy halok :) Akkoriban nem volt internetuk, levelezni nem lehetett, telefonalni is maceras volt.


Aztan persze visszaallt a dolog, most hetente telefonalunk, vagy ha fontos dolog van emailt irunk. Igaz most mar 1000 kilometerre lakom...

2015. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2: át tudom érezni a helyzetet, az egyházi iskolákból nekem is kijutott, rengeteg szellemi terrort kellett ott átélni
2015. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 evesen elkezdtem dolgozni, 22 evesen elkoltoztem otthonrol, most pedig kulfoldon elek. Dolgozok es eltartom magam. Minden dontest onalloan hoztam meg.
2015. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!