Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen megöl ez...

Mit tegyek? Teljesen megöl ez az időjárás!

Figyelt kérdés
Fáj a fejem, alig tudok menni, szédelgek az utcán, 3litert ittam, részegnek néznek (vizet), és szerintem a nagy homérséklet-ingadozástól van. Túl gyorsab változik a hőmérséklet. Tegnap jött egy hideg-front (örülök neki, inkább legyen hideg, jégeső mint napsütéses rohadt meleg), most megint a meleg dél körül, és ennek hatására hallom, ahogy recseg-ropog a koponyám a hőm. vált. hatására, ilyesztő, fájdalmas, amúgy is nagyon érzékeny vagyok rá, 11 óra óta tart.
2015. jún. 10. 14:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Esetleg légkondi? Én is utálom a nyarat, megbolondulok a hőségben. Ezért tavaly óta van légkondink, és nagyon, nagyon megérte! :)
2015. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jaja, nem lehet rossz, ha lesz fölösleges 50E ft om biztosan beszerzek egyet :))
2015. jún. 10. 16:26
 13/19 anonim ***** válasza:
11. Nekün ugyan van légkondink, de egy kis teljesítményű csak, egy pici szobát bír lehűteni, abban alszunk. De egész nap a munkahelyen borzalmas hőség van, szakad a víz rólam mindig, állandóan törölgetem az arcomat, mert különben nem látnék ahogy belecsorog a szemembe az izzadság. Aztán onnan még haza is kell jönni, gyalog vagy bicajjal, jaj inkább nem is részletezem, gyűlölöm a meleget!!!!
2015. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Itt vályogházban mackóban eléggé szürreális belegondolni, hogy van, aki éjjel is rohad. Miért csináljátok? Ne csináljátok!
2015. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14. Írigyellek!!! :) Inkább fázzak, mert azon sokkal könnyebb segíteni, mint a rohadt melegen, plusz szívbetegségem is van...
2015. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyébként ha van jó nagy fagyó, akkor érdemes ilyesmivel próbálkozni:


https://www.youtube.com/watch?v=ITtlxjvLQis

2015. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2015. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez jó :D Am. most is volt egy kemény 3 perces eső...
2015. jún. 11. 16:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Találékonyak az emberek,az biztos! Itt nálunk (Baja) brutális idő van, ez már nem fehér embernek való! Bantuknak.
2015. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!