Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit tett volna ilyenkor?

Ki mit tett volna ilyenkor?

Figyelt kérdés
Júliusban leszek 13 éves, hat évfolyamos gimnáziumba járok, most végeztem az első évet. Az volt hogy csütörtök este negyed tízkor lementem a barátnőmmel venni egy hideg üdítőt az automatából. Én egy atlétában és bugyiban voltam, leültünk az aulában lévő fotelbe beszélgetni, amikor odajött az idős portás néni hogy felzavarjon minket (minden diákkal úgy viselkedik mint egy tanár), amikor meglátta, hogy miben vagyok, elkezdett velem kiabálni, hogy mit képzelek magamról, mi az hogy mutogatom itt a bájaimat és hogy nem gondolok arra, hogy fiúk is vannak a kollégiumban, meg jó hogy nem már meztelenül megyek le. Azt hozzá tenném, hogy mindig megnézzük azt, hogy vannak e lent fiúk és csak akkor megyek le így, ha nincs ott senki. Maximum egy két nagyobb lány. Nem vagyok szégyenlős, de buta se vagyok, hogy mutogassam magam.

#kiabálás #kollégium #portás néni
2015. jún. 13. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy kapj magadra egy rövidnadrágot, és nézz csúnyán a portásra :)

De!

A többi válaszoló kicsit eltúlozza azért... Rendben, nem kellene bugyiban lenni nyilvános helyen (az aula az), de azért ezt összehasonlítani a drogozással egy kicsit nekem durva.

Azon meg már meg se lepődök, hogy mindenki úgy gondolja, hogy egy nő, akit megerőszakoltak, KIPROVOKÁLJA azt. Nézzetek már kicsit utána, mielőtt megszólaltok!

És még ha tényleg ribizlinek öltözik valaki, akkor is kutyakötelessége egy férfinek uralkodnia magán, nem egy arab országban élünk!

2015. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szia! a portásnőnek teljesen igaza volt, és abban is, hogy rádszólt. felnőtt ember, és jobban tud dolgokat, mint te. bugyiban és atlétában a szobádon kívül ne mutatkozz. ez annyira alapvető dolog, hogy furcsa, hogy ennyi idősen nem tudod.
2015. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!