Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az ilyen helyzete...

Hogyan lehet az ilyen helyzeteket kezelni?

Figyelt kérdés
Az egyik "barátnőm", pontosabban osztálytársam folyton ott hagy, ha lehetősége van egy "menőbb" emberrel beszélgetni. Például megkérdeztem tőle, hogy mellém ül-e egyik órán, azt válaszolta, hogy persze, előre megy és foglal helyet, de mire beértem már beült az egyik menő fiú mellé és amikor megkérdeztem miért, csak vonogatta a vállát. Félre értés ne essék, egyáltalán nem azzal van bajom, hogy mással is barátkozik vagy beszélget, csak, amikor ilyen helyzetbe kerülünk érezteti velem, hogy kevesebb vagyok, mint az a másik ember. Szerintetek mit kellene mondanom neki vagy hogyan kellene reagálnom? Eléggé alacsony az önbecsülésem szóval gyakorlatilag simán el tudja velem hitetni, hogy kevesebb vagyok, mint mások.

2015. márc. 31. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
ne barátkozz vele. ő csak kihasznál ha épp nincs jobb társasága. keress más barátokat az osztályban!
2015. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tènyleg Ne barátkozz vele. Velem is volt már olyan, hogy otthagyott amikor menőbb gyerek volt ott. Aztán nem barátkoztam vele és aztán jobban is éreztem magam.
2015. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!