Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas az...

Csak szerintem szánalmas az ilyen?

Figyelt kérdés
Nem nagyon érdekel a Facebook, egy nap csak egyszer-kétszer nézek rá. Az egyik volt ismerősöm a facebook üzenőfalára kiírta hogy valami versenyen akik nem szavaztak a képére azokat törli.
2015. jún. 22. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is szánalmas, én nem szavaznék és hagynám hogy hadd töröljön. nem érne hatalmas veszteség.
2015. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is szánalmas.

Szíve-joga törölni, másoknak is joguk van hozzá, hogy szavaznak, vagy nem.

Szóra sem érdemes egy ilyen üzenet.

2015. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én hamarabb törölném az ilyen ismerőst, mint hogy ő töröl engem. :D
2015. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
toroljon csak.
2015. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nos én havonta egyszer nézek csak fel facebookra, mostmár akkor értem miért van néha kevesebb ismerősöm, mint a legutóbbi belépésemkor. Az ilyen ismerősöket mondjuk nem is sajnálom.
2015. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy felnőtt nőről van szó. Nem tetszett neki hogy nem szavaztak rá elegen hogy ő nyerjen.
2015. jún. 22. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy töröl. Mit nem adnék, ha engem törölne pár ilyen ismerős (sajnos nem tehetem, mert odalenne a családi béke)
2015. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy letörölt, viszont az emberi butaság felidegesít.
2015. jún. 22. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!