Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit javasolnátok az elfuser...

Ti mit javasolnátok az elfuserált életemre?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, fiatal férfi, és mondhatni dög unalom az életem. Nem csinálok semmit, mert nincs kivel, nincsenek barátok, senkit sem érdeklek. Ebből következőleg természetesen barátnőm sincs, bár hozzátenném, ha nagyon nagyon szeretném, akármilyen lenne. De normális leányzóra jelen pillanatban esélyem sincs. Van egy unalmas munkám és lesz egy semmit sem érő diplomám. Gyakorlatilag nincs jövőképem, hiába tanultam végig az elmúlt 4 évet. Nem akarok tovább menni mesterre, mert feleslegesnek érzem. A tanári pályát nem nekem találták ki. Ilyenkor mit tegyek? Merre tovább? Tudni kell, hogy egy okj-t ott hagytam, hogy egyetemre mehessek.

"Létezek, de nem élek." Kb. ez vagyok én. Járok kondizni, sokat olvasok, próbálok kikapcsolódni, de gyakran még kikapcsolódni sem tudok. A szívem marja a kétely, hogy mi lesz belőlem? Félek a jövőtől, mindig azzal nyugatom magam: de hát én még jó helyzetben vagyok, ennél csak rosszabb lehet. Hát, igen, ennél valóban csak rosszabb lesz. Sorstalannak érzem magam, pedig lelkiismeretes és szorgalmas ember vagyok. Akkor én most bukott, kudarcot vallott embernek számítok? Számítsak az életem hátralévő részére sanyarú jövőre? A kezembe akarom venni a sorsomat. Merre induljak?

Elegem van az állandó magányból, unalomból, úgy az egész életemből, mely néha olyan, mint egy téboly. Sajnálatra méltó vagyok, ez az igazság. Képtelen vagyok komoly emberi kapcsolatokat kialakítani. Nem megy. A felszín alapján jó minden, sőt, a valóságban nem. Ami a legborzasztób, hogy kezdek beletörődni, és szélsőségek felé fordulni.

Mindezeken felül, igyekszek örülni minden apró sikernek. Próbálok kiegyensolyózott lenni. Segítek, ha tudok.

A lelkiismeret számomra fontos, és úgy érzem, "jó" ember vagyok. Talán ez a baj. Túl jó vagyok, nem e világra való. Egyébként Halak vagyok, tökéletesen illik rám. Néha azt érzem, hogy nem értenek meg az emberek, pontosabban pont az ellentetjét gondolják rólam. Van egy kamu, amit közvetítek kifelé, s ezt be is kajálják, s ezt gondolják rólam, pedig a valóságban nem ilyen vagyok. De miért nem látnak át ezen?


2015. jún. 29. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki törőfik az ember belső értékeivek.


Próbáld meg ezeket kimutatni!


Járj el többet otthonrol, ismerkedj!!!!


sok sikert! ;)

2015. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:

Miért kéne, hogy átlássanak ezen?

Ha szeretnéd, hogy felfigyeljenek Rád az emberek, akkor ezért Neked kell tenned, mutasd meg azt, ami Te vagy.

Az emberek nem fogják csak úgy maguktól lebontogatni ezt a külsőséget, amit felvettél, ezt a "kamuságot", amit közvetítesz.

Eleve nem értem, mit vársz? Felállítasz egy hazugságot, de minek, ha azt várod, hogy átlássanak rajta?

2015. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:

Hozzátenném még néhány meglátásomat:

A világgal semmi baj.

Ha úgy érzed, túl jó vagy, akkor adj ebből az embereknek.

Közvetíts feléjük jóságot és szeretetet inkább, ahelyett, hogy elrejted ezt, önmagadat.

2015. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már majdnem felkiálltottam, hogy ennek a pasinak nincs semmi baja, csak egy picit maga alatt van, mert elhagyta a nője.

Összeszedett írás, helyesírási hiba nélkül, átgondolt fogalmazás.

Aztán látom ám...hogy a halak jegyében születtél...na itt meg(fel)akadtam..egy ilyen okos pasi horoszkóppal múlatja az időt?


ez fájt.


Te nem vagy sem halak, sem más..te egy teljesen normális ember vagy... felmerül még az is, hogy csak szívatod a nyájas olvasót.


nos?


aludj egyet, mielőtt válaszolsz.

jóéjt.

2015. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kösz:D

nem tudom, h higgyek e benne. nem hiszek semmiféle megmagyarázhatatlan dologban.

igen, szerintem az a "baj",hogy túl sokat görcsölök ezen. feleslegesen, bár jobb félni, mint megijedni. Csak én ezt szinte már paranoia szintjére emeltem.

egyébként igazad van, ha lenne egy lány az életembe, biztos, h nem írtam volna ezt ki. az igazság az, szeretek "hisztizni", pedig nem vagyok elkényeztetve, egyszerűen "ilyen" vagyok.

De örülök, h tetszik az írás, és annak is, hogy ez alapján értelmesnek tartasz. :D

2015. jún. 30. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyéknek áll a világ. A könnyebbik út, hogy azonosulsz és beállsz közéjük, nehezebbik ha az árral szembe úszol.
2015. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D ezen én is sokat agyaltam. sokszor azt gondolom, lehet én vagyok a hülye, és velem van a baj. de alapvetően azt gondolom, hogy én vagyok az, aki szembe megy, mert nem vagyok "hülye". persze én sem vagyok egy Einstein, egy szimpla ba diplomám lesz hamarosan. de néha eljátszok azzal a gondolattal, bárcsak én is egy "hülye" lennék. nem gondolnék ilyenekre, hanem csak csajoznék, "lógnék" stb.
2015. jún. 30. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!