Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék háztartásbeli...

Nagyon szeretnék háztartásbeli lenni de anyagilag nem engedhetjük meg magunknak, milyen megoldást javasolnátok?

Figyelt kérdés
10 éves munkaviszonyom van, eleinte szuper volt, jó fizetéssel de áthelyeztek gyes alatt, most messzire járok, a jelenlegi munkakörömet nem szeretem, szívesebben lennék a 4 éves gyerekkel többet és vezetném a háztartást ami egyébként szalad, több időm és energiám jutna a férjemre, stb. De ott a lakáshitel, amire a férjem fizetése kevés. Ti gondolkoznátok más helyen részmunkaidőben? Tudom, hogy van aki ilyenkor gyereket szül de mi egyenlőre nem szeretnénk másodikat. Engem nőként zavar amikor szalad a lakás, csakmert 9 órát dolgozom és 3 órát utazom. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2014. okt. 1. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Folytasd a munkat es kozben keress a kozelben masik allast. Ha kell vegyel ki szabadnapot interjura.
2014. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, közelebbi munkahely keresése

2, férj lecserélése gazdagabbra

2014. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!