Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Javasolnátok nekem hobbi...

Javasolnátok nekem hobbi ötleteket?

Figyelt kérdés
21 éves főiskolás lány vagyok, és rengeteg szabadidőm lesz a nyáron. Addig jól elvagyok, amíg tanulok/dolgozok vagy a párommal vagyok. De mikor nincs épp semmi dolgom, megőrülök a kollégiumban, nem szeretek tételünk ülni. Szeretnék valami jó hobbit. Akár valami különlegeset is. Annyi lenne a kikötés, hogy ne legyen túl költséges. Ötletek?
2015. jún. 23. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess velem úgy, hogy a párod nem tud róla. :D

Sportok? Futás?

2015. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Origami?
2015. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz filmet, sorozatot, olvass, aludj. 21 évesen tudd már egyedül feltalálni magad.
2015. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan a sorozatnézésből és az alvásból van elegem. Valami hasznos hobbit keresek.
2015. jún. 24. 07:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

TV:

Magyar adókon:

mások hobbija (pl. volt torta készítő verseny, főzés, ének, barkácsolás) hátha ihletet kapsz.

Természetfilm, ismeretterjesztő.

Külföldi adón szinte bármi ami kicsit is érdekel, hogy a nyelvtudásodat fejleszd.


Net:

Nyelvtanulás youtube-n és más helyeken.

Olyan filmek nézése ami valóban érdekel.

Ismeretszerzés a leendő szakmádban.

Rádióhallgatás akár háttérként is.

Általános műveltség megszerzése (kell hozzá bőven idő, hiszen sok hülyeség is van).

Sudoku vagy más logikai játékok.

A kiválasztott hobbiról információk gyűjtése, csoportokhoz kapcsolódás, beszélgetés másokkal az adott témáról.

Pénztárcádnak és érdeklődési körödnek megfelelő programok keresése.

Megunt dolgaid ingyen elvihető vagy cserebere oldalakon hirdetése.


Élőben:

Sport (neten kiválaszthatod) vagy tánc (hastánc, rúdtánc, NIA). Ezekhez és még sok minden máshoz kereshetsz kuponos oldalon olcsó lehetőséget.

Séta, a város -és történelme- megismerése. Nézz úgy körül mint egy turista.

Rejtvényfejtés.

Gyöngyfűzés, ékszer készítés, üvegfestés, nemezelés, telefonoddal szép képek készítése, ehhez témakeresés, stb.

Menj el hobbiboltba. Többet is keress meg. Ha találsz egy lelkes eladót akkor lehet, elsőre megtaláljátok a Neked való elfoglaltságot.

2015. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!