Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az álmokról?...

Mi a véleményetek az álmokról? Meséljetek!

Figyelt kérdés
Milyen gyakran álmodtok? Miről szólnak az álmaitok? Szerettek álmodni? Akár egyet nyugodtan le is írhattok. :) Én minden nap álmodok, a legkülönbözőbb dolgokat. Voltam már gyilkos, Wehrmacht katona, motoros, menekülő bűnöző, megszállt lélek, néha önmgam meg még ki tudja h mi. A legutóbbi álmom például eszembe juttatta a kb. 2 héttel ezelőtti álmomat, amikor egy lánnyal álmodtam ,akivel egy buszon utaztam. (álmomban persze) A mostani álomban köszönt nekem, én nem ismertem fel, elmondta h együtt utaztunk a buszon én meg egyből rájöttem h tényleg így volt.

2015. jún. 30. 23:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én mostanában folyamatosan arról a srácról álmodok, aki tetszik nekem. Álmomban elhív randira, megölel, meglátogat...annyira jó... :,(

Ezen kívül nekem is vannak idióta álmaim. Szoktam repülni, zombikat késelni, kolit robbantani, autót lopni. Ilyen még ne volt hogy huzamos ideig egy témáról álmodjak.

2015. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

1, Nálam mindig valamire figyelmeztet.

2, Ritkán álmodok, de ha mégis, akkor utána velem tuti, hogy történik valami. Tehát olyan, mintha figyelmeztetne valamire.

3, Volt egy nagyon kedves ember az életemben, és ha (ritkán) álmodom, akkor majdnem mindig vele kapcsolatban álmodok valamit.

4, Nem szeretek álmodni.

2015. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én majdnem mindig "arról a bizonyos lányról" álmodom ^^ :3
2015. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!