Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csődtömeg vagyok, mit tegyek?

Csődtömeg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban egyre csak azt érzem, hogy kudarc az életem, semmi sem sikerül, béna vagyok, ronda, kövér, stb.. Nincs kitartásom ahhoz, hogy tornázzak (néhány alkalom után abbahagyom), nincs kézügyességem, béna vagyok, rondának látom magam, a kresz vizsgán már megbuktam egyszer (pedig sokat tanultam rá, készültem, de mégis) és elegem van.. annyi de annyi ember vesz körül, akiknek minden elsőre összejön, és sokszor nem is küzdenek érte.. én pedig már belefáradtam abba, hogy mindig csak próbálkozok, de soha semmi sem jön össze :( nem vagyok depressziós, nem akarok meghalni vagy valami, csak szenvedek, hogy egy ilyen szrdarab vagyok.. sulizok+ dolgozok, emellett alig van időm bármire is, és ha van is, akkor sem jön össze soha semmi.. :(
2015. máj. 10. 13:26
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, és társaságban is alig merek megszólalni, vagy ha mondok valamit, egyből azon gondolkozok, hogy tuti arra gondol mindenki, hogy milyen hülye nyomorék vagyok
2015. máj. 10. 13:28
 2/9 A kérdező kommentje:

egyetlen sikerem az életben, hogy 9 év után letettem a cigit... de ennyi :(


(ja bocsi h részletekben írok, de sok mindent kifelejtettem)

2015. máj. 10. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Részemről óóóóriási plusz pontot kapsz a dohányzás abbahagyása miatt! :) Kitartóbb vagy, mint egy tucat másik ember együttvéve!


A KRESZ miatt ne aggódj! Van egy csomó fura szabály, de muszáj őket megtanulnod, hogy se magadat, se másokat ne sodorj veszélybe. Nem büntetés, ha nem siker, hanem azt jelenti, hogy még mindig tanulnod, gyakorolnod kell őket. Látod, én el sem fogok jutni a jogosítványig, mert tudom, hogy nem lenne belőlem biztonságosan vezető személy.


Ha a sulinak vége, akkor szépen fogyókúrázz, de csak ésszel! Kalóriaszámlálás, napi többszöri evés, és sok folyadék! :)

2015. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2015. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ... gratula, hogy neked legalább a cigi letétel sikerült. Én már háromszor megpróbáltam, de nincs elég akaraterőm, így újra és újra rágyújtok. Én is nagy csődtömegnek érzem magam, mindig azt érzem, hogy kiröhögnek a hátam mögött. Egyetlen sikerem, hogy letettem egy OKJ-s vizsgát, aminek úgy örültem, mintha ötösöm lett volna a lottón.. Hozzáteszem éjjel nappal tanultam, négyes lett, a szerencsésebb emberek persze fele annyit nem tanultak mint én, de kifogták a jobb elnököt, ötösre végeztek. Kezdem úgy érezni, hogy aki tényleg nyominak állítja be magát (mint mi) az mindig szívni fog. Ebből a bőrből ki kéne ugrani!
2015. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj! Mindannyian mások vagyunk! Fel a fejjel és bízzál a szebb jövődben! Az írásodból arra következtetek, hogy törekvő szorgalmas ember vagyok, aminek biztosan meglesz a gyümölcse - előbb vagy utóbb!
2015. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sanyika Kocsis válasza:
Szerintem az nem lehetseges hogy csak olyan negativ legyen az egesz! Az eletben tobbszor nem sikerul valami mint hogy elsore csak ugy osszejonne! Akiket latsz hogy milyen sikeresen elik eletuk nos csak egy ket kiragadott gyozelem amit latsz... ok is vallnak ugyanannyi kudarcot mint barki mas ugyanakkora aranyban! Olyan csodasikeres-tokeletes irigylesre embereket gerjeszto eletek is koztudott hogy csak a Facebook-on leteznek ami ugyebear tudjuk nem valosag! Csak egy disztopikus kep az elt eletek jelenerol ami megis csak csillamporral mezes van lefedve mert csak ugy mutat jol! Az emberek szeretnek sikeresek lenni,jol keresni,szep divatos ruhakban jarni es a legujabb Iphone-al vaganykodni! Hidd el nekem nem ezt igazan bolgogga! Ha elszeperalod ezt a kirakatvilagot a magadetol maris jobban felertekeled a sajatod,s talan a borodben is jobban fogod erezni magad! Persze nem azt mondtam ezzel hogy legy kulonc,es zarkozz el ettol az egesztol,de azert gondolkozz el rajta egy kicsit! Nekem mukodott,mert valaha hasonlokeppen gondolkoztam mint te!
2015. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én csak annyit tennék hozzá, hogy sokszor az ilyen emberek lesznek sokkal erősebbek és tapasztaltabbak, akik küzdenek, nem pedig azok, akiknek egyből sikerül minden! :)

Barátnőm sokkal előrébb jár mint én, pedig anno a gimiben nekem mindig minden kisujjból ment, de Ő volt, és most is Ő a szorgalmasabb.

2015. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!