Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki 19 évesen a határban...

Ciki 19 évesen a határban dolgozni? (kapálni, gazolni)?

Figyelt kérdés
Nos, befejeztem a sulit,diplomám is van,de nem kapok munkát sehol.. Szorgalom meg buzgalom sok van bennem. Azt vettem észre,hogy azok az emberek akik ülô munkát vagy ahoz hasonlòkat végeznek.. Teljesen lenézik a "paraszt munkát".. Miért? Ennyire ciki lenne? 19/N

2015. júl. 2. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

19 évesen kétlem, hogy diplomád lenne...


Egyébként nincs olyan, hogy egy munka "ciki".

Vannak olyan felsőbbrendűnek-képzelem-magam emberek, akik minden "egyszerűbb" melót aljamunkának tekintenek, ez csak őket minősíti... A munka az munka és kész.

2015. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy külföldön él, ahol diplomát kapnak a középiskola befejezésekor.
2015. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Akkor mi értelme volt lediplomázni?
2015. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
#2-es: Van olyan ország?
2015. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Azok nézik le akiknek nincs jobb dolguk csak ilyennel foglalkoznak ki mit csinál.

Felőlem meggyet is szedhetsz és az sem zavar, valakinek meg kell csinálnia azt is. Ha pénzért bármit is csinálsz az meg a Te dolgod...

2015. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerbiai vagyok.. Szakács középsulit fejeztem,.. És itt kapunk utána diplomát.. Az derül ki némely válaszbòl,hogy még a diploma is felesleges.. Remek!
2015. júl. 2. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Szakács diploma beszarok. :D
2015. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most ebben mi a meglepô? Képzeld csak el.. Létezik ilyesmi!
2015. júl. 2. 17:49
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
4-es: Szerbia például...
2015. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ritka bunkók egyesek. Szokás szerint. A munka pedig egyáltalán nem szégyen. Az a szégyen, ha valaki nem is akar dolgozni. Az ülő munkás pedig örüljön, hogy valaki megtermeli neki azt, amit megzabál.

Azt sem értem, hogy miért kell kinevetni azt, ha másik országban diplomát jelent a középiskola befejezése. Amerikában is nagy felhajtás van az érettségi körül.

Ausztriában, Németországban tárt karokkal várják a szakácsokat. De ha nem akarod elhagyni a szülőföldedet, akkor sem kell szégyenkezned. Sok diplománál (egyetemi) többre tartom a kétkezi munkát.

2015. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!