Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örökké fiatal akarok lenni,...

Örökké fiatal akarok lenni, ezzel mindenki így van eleinte?

Figyelt kérdés
Nem akarok öregedni. Nem akarok felnőtt, családos anya lenni. Nem akarok mosni, főzni, takarítani, gyerekekeket nevelni. Nem szeretnék sírig tartó házasságban élni... Élni akarok, bejárni a világot, bulizni, élményeket szerezni, tapasztalni, tanulni, alkotni, kapcsolatokat építeni. Ez el fog múlni és idővel belémköltözik majd az érzés, hogy kéne egy férj, gyerekek, egy családi ház és jó nekem a nyugis monoton élet? Mert nem akarom, hogy megváltozzon, úgy érzem nem lennék boldog egy háziasszony, anya szerepben.
2015. júl. 4. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, majd megváltozik. Az idősebbek inkább csak fizikailag szeretnének fiatalok lenni. A szellemi, érzelmi fejlődésüket nem akarják eldobni.
2015. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az egyetlen.


"Forever young, I want to be forever young. Do you really want to live forever, forever, forever..."

2015. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Én 4 évesen akartam először öngyilkos lenni. Ma is átmenetem csukott szemmel a közeledő vonat előtt...
2015. júl. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
3: ezek szerint te sem akarsz öregedni
2015. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalat lesz majd a házasélet, a gyereknevelés, főzés, meg a többi is, nem de bár? Hiszen még ezeket nem tapasztaltad meg. Csak kívülről figyeled és gondolod, hogy milyen monoton ratyi az. Öregség, kutyafülét. Érettség. Akarni akarni akarni, majd rájössz, hogy amit te akarsz csak múló élvezethez képes juttatni, és igazi boldogságot az ad ha elfogadod azt ami van, és amit mint embernek meg kell tenned. Boldog leszel, mert most megátkozlak váááá. :D A háziasszony szerepben is, ha azt elfogadod, és felfedezed benne az igazi célod az életben. Az ellenállás csak feszültséget szül amitől teszed tönkre az életed. Ne állj ellen, élj aszerint amiként neked kell. Erőszakkal kicsikart élvezetek a valós elvárásokkal ellentétben csak még inkább sanyargatni fogják a lelked, hogy térj észhez. Persze csináld csak, amiről azt feltételezed, hogy az neked a jó, de majd úgyis eléred azt, hogy azt tedd ami tényleg jó. Minden út ugyanoda vezet, csak van egy fájdalmas de élvezetes út, és van egy boldog de kényelmetlen út. Aztán a kényelmetlenséget felül írja a tudat, hogy jó úton haladsz, de az élvezet nem elégít ki a fájdalom ellenében.

Leírhatnék valamit még a jobb megértésért, de inkább most alszok. :]

2015. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
a jövőbeli férjed sem akarja hogy megöregedj
2015. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legtöbben úgy gondolják, mint te. Aztán nézz körül :)
2015. júl. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves vagyok, és én sem akarok családos anya lenni. Sem mosni, főzni, takarítani, de sajnos azt muszáj. Meg dolgozni is muszáj, ami borzasztóan monoton és unalmas. De emellett van szerencsére azért annyi szabadidőm magamra, hogy utazgassak, új embereket ismerjek meg, új dolgokat próbáljak ki. Úgyhogy hála égnek így 30 évesen sem érzem magam "felnőttebbnek", mint mondjuk 16 évesen voltam. :)
2015. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs egy abszolút "igaz" életút, ami mindenkinek jó lenne, ezért azt mondom, élj úgy, ahogy neked jó.

Mindenkinek más az életútja.

Majd meglátod, neked hogy alakul, de a lényeg, hogy ne engedd, hogy más befolyásolja a döntésed. A te életed a tiéd, te érzed a legjobban, mit akarsz kezdeni vele! ;)

2015. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!