Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A többi fiatal miért fárad el...

A többi fiatal miért fárad el mindig estére totálisan, én meg nem? Én simán fent bírok maradni 23-1 óráig is ha akarok.

Figyelt kérdés

Legtöbben meg ilyenkor késő este már a halálukon vannak olyan fáradtak, álmosak, akikkel beszélgetek azok is mind lelépnek már aludni.

Pedig én is járok iskolába, tanulok is, mégse fáradok annyira el, ennek mi az oka? Nekem nehezebben megy az alvás mindig.

Tudom a felnőttek is elfáradnak, de ez a kérdés a korosztályomról szól most.


2014. okt. 3. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De mégis melyik korosztályhoz tartozol? Mert nem mindegy hogy általános,középiskola vagy Egyetem vagy esetleg munka.
2014. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Középiskola
2014. okt. 3. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Ott persze hogy nem fáradsz el mert lóf*aszt nem kel csinálni. Majd később.
2014. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ők is középiskolások, pont ez a kérdés hogy ők miben fáradnak el
2014. okt. 3. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elfáradnak csak azt írják. De lehet elmennek bulizni vagy játszanak a gépen vagy csak szimplán nincs kedvük tovább beszélni.
2014. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azért, mert van, akinek (vagyis a diákok 90%-ának) szüksége van sok alvásra, amit általában nem sikerül teljesíteniük, mert korán kelnek, a gimi igenis megterhelő tud lenni, ha egy jobb iskolába jársz, plusz még edzés plusz a tanulás otthon utána és azért nem mindenki olyan kis szuperaktív, mint egyesek :P
2014. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Vannak , akik "baglyok". Ők az éjszakát bírják jobban. Azokat, akik a tyúkokkal fekszenek, nem tudom, hogyan nevezik :))

Felnőtteknél is ugyanúgy megvan ez a különbség.

2014. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked nem olyan megterhelő esetleg az iskola, vagy kevesebbet bulizol hétvégente, jobban alszol (hatékonyabban), sok oka lehet. Én is ilyen voltam világ életemben, 6 órákat alszom rendszeresen és friss, kipihent vagyok minden reggel, minden nap.
2014. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én középiskolában szoktam rá az éjszakázásra. Valóban ott nem kell csinálni semmi, régi szép idők :)

Bemenni hulla fáradtan, dögleni, aludni minden órán. Kajálás , olvasás, esetleg zenehallgatás és mire véget érnek az órák ki is pihentem magam. Aztán lehetett fél éjszaka a gép előtt ülni..

2014. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem értettem soha, de vannak ilyen emberek.

Nekem is volt az osztályomban aki délután szundizott 1-2 órát és utána ugyanúgy lefeküdt este tízkor egy átlag sulis napon.

De egyetemen is találkoztam hasonlóval. Ellenben én ha felkelek akkor egész nap fel vagyok egészen hajnal egyig, és akkor talán szóba jöhet az alvás.

2014. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!