Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti féltek a bevándorlóktól?

Ti féltek a bevándorlóktól?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2015. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem, én inkább a magyaroktól félek, mert tudom milyenek...
2015. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért a magyaroktól félsz inkább?
2015. júl. 5. 21:15
 14/16 anonim ***** válasza:
Maguktól az emberektől egyénileg nem, attól igen, hogy beláthatatlan méretű tömegek árasztják el Európát, és annak negatív szociológiai következményei lesznek ránk nézve (és hosszú távon rájuk nézve is).
2015. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%
Én nem félek,gyűlölőm őket.
2015. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én rettegek tőlük, mert tudom, hogy a pénzügyi háttérhatalom azért küldi őket százezerszámra Magyarországra, hogy elűzzenek minket a földünkről. Bent a bankok és az EU próbálják eltörölni a magyarságot, kívülről a rohamozó bevándorlók szorongatnak, a kormány próbál tenni valamit, de az ötödik hadoszlopként fellépő liberálbolsevik kommunisták sajnos most is a hazaárulást választották, és a hódítók pártjára álltak.


A multik a vasárnapi zárva tartás és a rezsicsökkentés miatt rohamoznak, közben folyik a Budapest Pride, melegek, drogosok, bölcsészek és ateisták szorongatják a hazát, a tévében meztelen nőket mutogatnak, a vízkészleteinket ellopják, a földjeinket génmódosított szörnynövényekkel vetik be, a nőkből férfiakat, a férfiakból nőket operálnak, svájcifrank-kölcsönökkel és okostelefonokkal ejtik foglyul az embereket, szandál-zokniban mászkáló, idegen nyelveken hablatyoló turisták terrorizálják a magyarokat ősi városainkban, a bevándorlók meg közben ingyen kaphatnak lakást, ellátást akárhol, több megyében már többségbe kerültek a magyarokkal szemben, harmadosztályú állampolgárok vagyunk a saját országunkban.


Hónapjai vannak hátra a magyarságnak, ha nem teszünk valamit.


A tatárjárás idején sem volt olyan kétségbeejtő helyzetben a hazánk, mint ezekben a napokban.

2015. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!