Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerős magyar lány...

Egy ismerős magyar lány összejött egy bevándorlóval. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
A fiú normálisnak tűnik, elvileg egyetemre jár, a szülei Franciaországban orvosok. Kedves és barátságos, angolul lehet vele beszélgetni, mégis van benne valami félelmetes. Olvastam, hogy rákényszerítik a keresztényekre az ő vallásukat. Vagy erőszakkal, vagy úgy, hogy barátkoznak, és jófejkednek. Közben már félig a lánynál lakik, és kezdünk gyanakodni, hogy egyetemre se jár. A szüleit egész nyáron nem látogatja meg (ő mondta), pedig ideje és pénze lenne rá, és ők se jönnek ide. Lehet, hogy az egész hazugság? Féltem a lányt, és mindenkit aki a közelükben van, de szegény nagyon szerelmes, nem lehet most vele erről beszélni. Alig merek velük lenni, mert ha elsétál mellettem kiráz a hideg. Jogosan aggódom? Vagy tegyem félre az előítéleteimet és próbáljam megszeretni?
2015. júl. 6. 21:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
55%

Ilyenkor hol van a lány apja?

Vagy esetleg az anyja?

Milyen család ez egyáltalán?

2015. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félreérthető voltam. 28 éves a "lány" :D

Nem örülnek neki, de sok beleszólásuk már nincsen.

2015. júl. 6. 21:38
 3/42 anonim válasza:
27%

Akkor lett volna beleszólásuk, amikor nevelték.

De látom, nem igazán tettek ilyesmit...

2015. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
44%

Ha ez a bevándorló muszlim akkor veszélyben az élete. Az ilyen naiv nőket nem értem, mikor értitek már meg hogy a fehér nő a muszlimnak olyan mint az állat?? A muszlimok nagyon vallásosak, ott a nők olyanok mint a rabszolgák, csak az van amit az ura mond, különben akár brutális verés is kijárhat. A muszlimok a ruhájuk miatt nézik le a fehér nőket, mert túl kihívóak, nem takarják el magukat, ezért az összeset egy olcsó, megerőszakolni való cafkának tekintik. Amikor egy muszlim szembesül az európai környezettel kb úgy érzi magát mint amikor az apáca belecsöppen egy orgiába. Ők nincsennek hozzászokva a harisnyához, miniszoknyához, dekoltázshoz, egy muszlimnak az ilyen nő azt jelenti hogy k**va, akivel bármit meg lehet tenni. És pontosan így fog járni ez a lány is. Vagy hallgat és mindenben engedelmeskedik vagy a pasi bármit megtehet vele, megölheti, megerőszakolhatja, megverheti, rabszolgaként tarthatja.

Sokkal kevesebb nemi erőszak történne Európában ha a liberális hülyítés helyett a valódi tényeket mondanák el a nőknek, hogy még véletlenül se közelítsenek és álljanak szóba senkivel se aki muszlim.

2015. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
49%

Milyen hátterű az a bevándorló?


Muszlim férfi , nem muszlim nő kapcsolatából az esetek nagy részében nem sül ki semmi jó.

A válási procedúra durva, a férfi meg viszi a gyereket is (ha lesz) magával.

Nemrég volt egy ilyen eset:

[link]


Emellett a muszlim férfiak csak addig mézes-mázosak míg udvarolnak.

Esküvő után meg előjön az igazi erőszakos, állatias énjük.

2015. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
35%
Nem is kicsi.
2015. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
58%
Egy 28 éves nő el tudja dönteni, hogy mit akar. Tekintsd felelős felnőtt embernek az ismerősödet. Ő ismeri jobban a fiút, az ő döntése hogy mit csinál, nem a tied.
2015. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%
Lehet belőle baj, mivel az is lehet, hogy semmi nem igaz abból, amit állít a tisztelt fiú. Ez bármilyen partner esetén így van, függetlenül attól, hogy most bevándorlóról beszélünk. Ami miatt viszont számít, az az, hogy nincsenek itt gyökerei, ismerősei, talán papírjai sem, akkor pedig gyakorlatilag lenyomozhatatlan, hogy kicsoda, micsoda.
2015. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
22%

Ha egy 28 éves nőnek ennyi agya van, akkor megérdemli.

Ha valami baja lesz, akkor is csak számokban leszünk kevesebben, de értékben abszolút nem.

2015. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Pontosan ezektől tartok én is, amiket leírtatok.

Nagyjából annyit tudok a srácról amennyit leírtam a kérdésben is. Most tényleg nagyon kedves, mosolygós és barátságos, az alapján amit mond magáról - ha igaz - egyetemista, bulizós, tipikus 24 éves. Tehát nem az a bokorban ücsörgő cigiző nők után kiabálós fajta. De hogy később mi lesz..

2015. júl. 6. 21:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!