Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerős magyar lány...

Egy ismerős magyar lány összejött egy bevándorlóval. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
A fiú normálisnak tűnik, elvileg egyetemre jár, a szülei Franciaországban orvosok. Kedves és barátságos, angolul lehet vele beszélgetni, mégis van benne valami félelmetes. Olvastam, hogy rákényszerítik a keresztényekre az ő vallásukat. Vagy erőszakkal, vagy úgy, hogy barátkoznak, és jófejkednek. Közben már félig a lánynál lakik, és kezdünk gyanakodni, hogy egyetemre se jár. A szüleit egész nyáron nem látogatja meg (ő mondta), pedig ideje és pénze lenne rá, és ők se jönnek ide. Lehet, hogy az egész hazugság? Féltem a lányt, és mindenkit aki a közelükben van, de szegény nagyon szerelmes, nem lehet most vele erről beszélni. Alig merek velük lenni, mert ha elsétál mellettem kiráz a hideg. Jogosan aggódom? Vagy tegyem félre az előítéleteimet és próbáljam megszeretni?
2015. júl. 6. 21:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
90%

Vagyis 700.000 emberre évente kb 9.000 bűneset jut. Ez tényleg 99%... ja nem

Tény, hogy a bevándorlók között nagyobb a bűnözési hajlam, ezt én sem tagadom, nem is tagadtam soha. De attól még az az általánosítás, hogy minden/majdnem minden bevándorló bűnöző egyszerűen nevetséges, ahogy te is láthatod a számokból amiket hoztál.

2015. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

"Azért zavarogtak meg gyújtogattak debrecenben meg dobálták kövekkel az autósokat meg a rendőröket mert olyan szelídek és jámborak"


Nem. Azert mert 1600 embert zsufoltak egy 800 fos "szallasra":

2015. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
90%

Kerdezo, akik itt uszitanak a muszlim hatteru emberek ellen, azok eletukben SOHA nem talalkoztak ilyenekkel, es nem ismernek szemelyesen EGYET SEM.


En tobbet is ismerek, a szomszedaim is azok, sok kollegam, felegem kollegai. Teljesen normalis, joravalo, szelid emberek, pont ugyanolyanok mint te vaga en. A kulonbseg kimerul abban hogy nem unneplik a karacsonyt meg a husvetot.


Ne legyel eloiteletes, plane nulla szemelyes tapasztalattal.

2015. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
41%

Utalom ezt a tipikus betanult agymosott liberalis dumat,hogy "a magyarok is ugyanugy bunoznek". Igen b..zdmeg,de ez Magyarorszag,ez a szukseges rossz. Ellenben mi a francnak fokozzuk a bajt azzal,hogy ilyen aljanepeket fogadjunk be?

Es a vicc,hogy a szamtalan tragikus kimenetelu eset ellenere van par csitri,akinek ha mondanak 1-2 szep szot,naivan belemennek barmibe...

2015. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

33# Neked fogalmad sincs az iszlámról, meg erről a társadalomról. Had idézzek a Koránból. Korán 9.29: "Ha a muszlimok erősek, akkor a dzsihádot erővel, nyílt módon kell végrehajtaniuk. Ha a muszlimok gyengék, akkor megtévesztéssel, szaporodással, és egyéb fedett módon kell küzdeniük addig, amíg eléggé meg nem erősödnek ahhoz, hogy nyílt harcban győzzenek. "


Na ezért van hogy te eddig csak "jó" muszlimokat láttál, képzeld okoska nem fogják a szemedbe mondani hogy utálunk téged, utáljuk a kultúrádat, utáljuk a vallásotokat és hogy meg fogtok halni, mert akkor azonnal le is kapcsolnák őket. Ezt csak gondolják miközben a szemedbe mosolyognak.

2015. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Muszlim es muszlim kozott is rengeteg kulonbseg van, ahogy kereszteny es kereszteny kozott is. Sot, az Europaban elo "muszlimok" nagy tobbsege inkabb muszlim kulturkorbol szarmazik, a vallasukat nem, vagy enyhe formaban gyakoroljak. Pont ugy ahogy Magyarorszagon a magyarok: megunneplik a karacsonyt, husvetot, de ezek az unnepek mar nem vallasi jelentoseggel birnak.


Aztan ha valahol a vilagon elitelnek az osszes magyart valami buta Biblia-idezet alapjan, akkor te lennel megsertodve.

2015. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
25%

Menthetetlen vagy, csak aztán vigyázz nehogy úgy járj mint Elin Krantz a liberális jogvédő svéd lány, ő is fanatikus jogvédő volt, ő is muszlimokkal és feketékkel haverkodott, ironikus módon egy muszlim fekete erőszakolta halálra és csonkította meg:

[link]

FIGYELEM CSAK ERŐS IDEGZETŰEK MENJENEK RÁ A LINKRE!

2015. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
45%

En a sajat tapasztalataimra hagyatkozom, te meg altalanositasz, ez a kulonbseg kettonk kozott.


En evek ota koztuk/veluk elek, te meg eletedben nem talalkoztal egyet sem.


Akkor nyilvan te tudod jobban hogyan mukodik a vilag.

2015. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
56%

utolsó te tényleg elvakult vagy. az meg ne zavarjon hogy "idegen közegben" ők is máshogy viselkednek persze, ahogy előttem is írták.megnéznélek téged a saját környezetükben, saját kultúrájukban. menthetetlen vagy, látom van aki semmiből nem tanul, semmi érvvel nem lehet rá hatni. miért nem lehet felfogni azt az egyszerű tényt hogy teljesen más kultúrájuk van mint nekünk??? jöttök itt a liberalizmussal, meg rasszizmussal, meg tudom is én mit puffogtattok, de magát a tényeket veszitek semmibe. téged is neveltek valahogy nem? te is felnőttél egy közegbe, egy kultúrába, egy társadalomba ami számodra annyira "normális" és igen neked az, ahogy nekik is az övék érted?? senki nem bánta vagy utálkozik, csak nekik más a természetes. ha azt mondjuk nekik a női nem csak mint egy állat kb, nem besértődni kell, sajnos ők ebben nevelkedtek. nem azt mondom, hogy nincs kivétel, aki nem tud a hagyományoktól eltérni, de mind tudjuk, hogy ez elég kis %-ot tesz ki.

további jó fanatizmust.

2015. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

"de magát a tényeket veszitek semmibe."


Szoval akkor ne a sajat szememnek higyjek hanem neked, ugye?


Logikus.

2015. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!