Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerős magyar lány...

Egy ismerős magyar lány összejött egy bevándorlóval. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
A fiú normálisnak tűnik, elvileg egyetemre jár, a szülei Franciaországban orvosok. Kedves és barátságos, angolul lehet vele beszélgetni, mégis van benne valami félelmetes. Olvastam, hogy rákényszerítik a keresztényekre az ő vallásukat. Vagy erőszakkal, vagy úgy, hogy barátkoznak, és jófejkednek. Közben már félig a lánynál lakik, és kezdünk gyanakodni, hogy egyetemre se jár. A szüleit egész nyáron nem látogatja meg (ő mondta), pedig ideje és pénze lenne rá, és ők se jönnek ide. Lehet, hogy az egész hazugság? Féltem a lányt, és mindenkit aki a közelükben van, de szegény nagyon szerelmes, nem lehet most vele erről beszélni. Alig merek velük lenni, mert ha elsétál mellettem kiráz a hideg. Jogosan aggódom? Vagy tegyem félre az előítéleteimet és próbáljam megszeretni?
2015. júl. 6. 21:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
40%

Szaros minimálbéren? Örülnél ha azt a szaros minimálbért kapnád, amit én teszek zsebre.


Látjátok, itt jön ki a liberális. Amit mond egy pillanat alatt megkontrázható. Ilyenkor a liberális kiragad a mondandódból dolgokat és azokat agresszívan átalakítja, és közben sértegetésekkel próbál téged hitelteleníteni, itt jön be a minimálbéres beszólása. Ilyenkor a liberális megpróbál feléd nőni, mert mindig a liberálisé kell legyen az utolsó szó. Még agresszívabban támad, olyanokkal, hogy én most jót röhögök rajtad, satöbbi. Van egy bevált retorikájuk ezeknek. És még több sértegetéssel próbál meg téged hiteltelenné tenni.

2015. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Róla se gondolták, hogy felrobbantja a maratont. Orvosnak tanult, helyes arcú bevándorló.

Szerintem jogosan félted a lányt. Elég csak abból kiindulni, hogy a kultúrájuk erősen férfiközpontú. A férfi náluk a családfenntartó és ő rendelkezik mindennel, ő mondja meg, mit csinálhat a feleség (és hihetetlenül engedékenynek számít, ha megengedi, hogy egyáltalán dolgozzon a nő - mert többnyire az utcára sem mehetnek, egyedül meg biztosan nem).

Magyarországon már azon fel van háborodva egy lány, ha a barátja (esetleg érvekkel is alátámasztva) közli, hogy jobbra mennek, mert balra hosszabb az út (ilyenen képes volt összeveszni egy pár ismerősöm). A magyar fiú maximum azt mondja, bolond vagy te lány... és talán a muszlin is először, amíg megkedvelteti magát. házasságnál meg kattan a kalitka ajtaja, jön a verés. A Koránban ugyanis benne van, hogy meg lehet verni úgy az asszonyt, ha a férfi szerint rosszat tesz - hogy ne látszódjon külsérelmi nyom. Sokat olvastam a témában, mert volt arab osztálytársam (lány) és mint egzotikus idegen, érdekelt a kultúrája. Lehet, hogy az lenne a legjobb, hogy minél többet a barátnőd mellett lennél, mert talán időben felnyílik a szeme. meg nem esik annyira kétségbe ha nincs teljesen egyedül.

2015. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
17%

#25: Én nem pártolom ide jöjjenek de nem is mondok ilyeneket. Meg nem kívánom neked azt hogy költöztess be olyanokat akiket nem ismersz! De te bátorkodsz ilyeneket mondani másoknak akik nem úgy vélekednek mint te.


"Akkor a költségeiket csak a ti adótokból vonják le és akkor is támogassátok ezt boldogan. Vagy verjék be a ti fejeteket és a traumatológián gondoljatok rájuk hálás szívvel, hogy jaj hát szegénykék,"

Megint csak a jóindulat beszél belőled? Kíváncsi lennék te mennyi adót fizetsz amúgy hogy megint mással fizettetnél mindent, de állítom kiderülne csak iskolába jársz még.

2015. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
51%
Remélem minden ide kommentelő jobbos maga is gyilkos és erőszakoló. Tudok mutatni gyilkosságot amit magyarok követtek el, vagyis ti is gyilkosok vagytok, a ti logikátok alapján. Pár esetet általánosítotok milliókra, és így próbáltok ráijeszteni szegényre. Undorító.
2015. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

#27: Nagyon kiforgatod ám a dolgokat. Honnan is indultunk? Onnan hogy a bevándorlókat úgy fested le mint az ördögöket, nem kivételezel egytől egyig. Egy percig nem fordult meg a fejedben hogy lehet köztük értelmes, és normális! Valld be így van. És még idén nem jött a sok bevándorló, állítom nem zavart hogy már évek óta érkeztek ide.


"Pár esetet általánosítotok milliókra, és így próbáltok ráijeszteni szegényre."

Nézd csak mit írtál:

"gyerünk, akkor fogadjátok be te őket. Verjék és erőszakolják meg a ti lányaitokat, rabolják, késeljék a ti fiaitokat... nem pusztult már le eléggé így is ez az ország?"

TE ÁLTALÁNOSÍTASZ!

2015. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

#28

Összekeversz egy másik 71%-ossal. Én írtam ehhez a kérdéshez a 7. és 27. választ, a többit nem. Az 5. választ egy másik 71%-os írta, és szerintem a 22., 23. és 25. választ egy harmadik, de lehet hogy azonos a másodikkal.

2015. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
44%
Általánosítok...húúúha. Csak mert 100 bevándorlóból 99 erőszakos bajkeverő és 1 normális... akkor kit fog érdekelni az az egy, ha az összes többit is beengedik vele és ők pedig pusztítanak. Ez a baj. hogy okot adnak az általánosításra, ugyanis a legtöbbjük ilyen. Nézz bele egy híradóba, ahol a szerencsétlen határ menti emberek panaszkodnak, mert szétverik a termést, a házakat stb. ... mielőtt azzal vagdalkozol, hogy általánosítok.
2015. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
50%

"Csak mert 100 bevándorlóból 99 erőszakos bajkeverő és 1 normális"


Na ez máris egy értelmes adat, amit megvitathatunk. Kérem a forrásokat, amik ezt alátámasztják.

Ja hogy nincsenek, mert te találtad ki hasraütésre...


"Nézz bele egy híradóba, ahol a szerencsétlen határ menti emberek panaszkodnak, mert szétverik a termést, a házakat stb. ..."


Ezt akár egyetlen ember is megteheti, vagy egy kisebb banda. Pár száz ember a millióból akár több évre is ellátja a híradót csámcsogni valóval. Ez az, amit ti egyáltalán nem értetek. Az hogy három héten át napi két órát van erről szó a híradóban nem alapozza meg azt, hogy mondjuk tíznél több emberről van szó. Egyszerűen hülyék vagytok a statisztikához, na.

De azért az ijesztgetéshez nem vagytok hülyék. Hadd tegye tönkre szegény ijedt kérdező egy ismerőse párkapcsolatát, csak mert te nem érted mi az a média manipuláció.

2015. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
37%
Azért zavarogtak meg gyújtogattak debrecenben meg dobálták kövekkel az autósokat meg a rendőröket mert olyan szelídek és jámborak, csak két allah akbarozás és kődobálás közben nem megy oda hozzájuk a liberális, hogy én megértem hogy te eltérő kultúrájú vagy mert félti az életét az is.
2015. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
53%

"Na ez máris egy értelmes adat, amit megvitathatunk. Kérem a forrásokat, amik ezt alátámasztják. "


Na akkor én mutatok neked egy forrást. Nézzük Svédországot, ez Svédország bűnügyi rátája évekre lebontva:

[link]

Nézzük meg az 1975-ös évet. 1975-ben a lakosság elhanyagolható százaléka volt bevándorló, így a svédek 9720 bűnesetet követtek el évente. Meg lehet nézni a táblázatban hogy a migránsok érkezésével hogy nő a bűnözési szám. 2014-ben Svédország 12%-a migráns volt, a bűnesetek száma pedig megduplázódott, ez azt jelenti hogy az országban az összes bűnesetek felét (!) a társadalom 12%-át alkotó bevándorlók követik el. Ez óriási szám. Magyarul 8 millió svédre évente nagyjából 9700 bűnesetet jut, ezzel szemben az ott lakó töredék 700ezer bevándorló nagyjából 9000-ret. Világosan látszik mekkora a bűnözési hajlam a bevándorlók között.

[link]

2015. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!