Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek...

Vannak itt olyan emberek akik, ha úgy adódik, harcolnának a régi, Nagy Magyarországból elvett részek visszaszerzéséért?

Figyelt kérdés
Ha esetleg lehetőség lenne rá, hogy visszaszerezzük elvett országrészeinket, van itt olyan, aki szívesen harcolna érte? Vagy ez már olyan elavult, hogy mindenki pont lesz.rja, hogy mekkora az ország? Sokakat ismerek, akiket ez egyáltalán nem érint meg. Én vagyok egyedül, aki nagyon-nagyon sajnálom, és harcolnék ezekért az elvett részekért?

2015. júl. 9. 15:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
23%

Én 16/F.

Aki pedig F és nem, az meg is érdemli, hogy lelőjék a határon amiért menekülni akar.

2015. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Minek harcolni? Az elvett országrészek lakói bármikor dönthetnének szavazással, hogy melyik országhoz akarnak tartozni. De mivel magyar kisebbség van, úgyse akarnának ide tartozni.
2015. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Büszke lehetsz magadra! :) Kevés az ilyen, manapság :/
2015. júl. 9. 15:37
 4/36 anonim ***** válasza:
44%
Totalisan ertelmetlen lenne harcolni erte. Ha akarod bamikor mehetsz oda, akik ott laknak johetnek ide, nem tokmindegy hogy egy terkepen hol huzodnak a piros vonalak? Te tenyleg meghalnal nehany piros vonalert?
2015. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
2. igaz, de egyre kevertebbek már a régi magyar területek, direkt ezért, hogy több legyen a pl román, szlovák stb
2015. júl. 9. 15:38
 6/36 A kérdező kommentje:
3. Szerintem számít, hogy a piros csík merre megy...
2015. júl. 9. 15:39
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
Ha az országnak lenne normális vezetése, ami még a láthatáron sincs, akkor igen.
2015. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 schocko ***** válasza:
40%
Csak idióták harcolnak a semmiért...
2015. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
4. Ha soha nem lesz normális vezetés, sose lesz miénk a régi Nagy Ország?! :/
2015. júl. 9. 15:42
 10/36 anonim ***** válasza:
67%
Nekem úgy tűnik hogy a jelenlegi helyzetben sem nagyon tudják irányítani ezt az országot, mi lenne ha 3x ára növekedne? Illetve mi lenne az olyan területekkel, ahol nyílt magyar gyűlölet van? Mert akadnak jó számmal, ahogy írták a lakosságok nagy része nem magyar, tehát szavazással nem tudnának visszacsatlakozni. Népirtást rendeznénk? Kitoloncolnánk őket? Férfi vagyok, és nem nem harcolnék érte, mert jelenlegi helyzetben teljesen értelmetlennek találnám ilyenért az életem eldobni.
2015. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!