Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ember írogat nekem...

Ha egy ember írogat nekem facebookon, és leakarom tiltani. Bővebben lent! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ismeretlen ember írogat nekem facebookon, válaszolni nem akarok, viszont megbántani más embereket sem, ha letiltom azzal ugyse fáj neki, vagyis, ha kitörlöm, akkor is tud írogatni? Nem tudom mit tegyek, vagy egyenlőre ne írjak neki és ha tovább küldözget üzenetet akkor letiltsam?

2015. júl. 10. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor mi is a kérdés?
2015. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs hogy nem tudtam normálisan kérdezni csak ideges vagyok, a kérdés az lenne hogy ha letiltom akkor semmilyen módon nem tud rólam keresni, sem rám írni sem megjelölni?
2015. júl. 10. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez:


"Egy ismeretlen ember írogat nekem facebookon, válaszolni nem akarok, viszont megbántani más embereket sem, ha letiltom azzal ugyse fáj neki, vagyis, ha kitörlöm, akkor is tud írogatni? Nem tudom mit tegyek, vagy egyenlőre ne írjak neki és ha tovább küldözget üzenetet akkor letiltsam?

"

2015. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha törlöd tud írni. Ha letiltod, azzal automatikusan törlöd is.


Én is gondolkodtam olyanon hogy valakit nem akarok megbántani, de más családi okoból nem akartam kapni üzenetet, akkor tapasztaltam hogy olyan opció nincs, hogy tiltom az üzenetet, és közben látszólag ismerösök vagyunk.

2015. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!