Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek a repüléstől, de mégsem...

Coolhc kérdése:

Félek a repüléstől, de mégsem a repüléstől?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy repülők angliába. a baj nem is a repüléssel van hanem a reptéren való eligazodással a becsekolással,megtalálni a kaput.magyarországról még csak-csak mert beszélnek magyarul de angliából visszafele lessz majd érdekesebb (egy kicsit beszélek angolul)

2015. júl. 11. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
jah én is nagyon féltem de ki van minden táblázva nem annyira vészes :D
2015. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krande válasza:
0%

Londonban rengeteg magyar él, ha még kiutazás előtt sikerül felvenned a kapcsolatot valakivel, utána már hátha ő tud valakit, aki veled együtt jön vissza.

És legyen nálad egy kis szótár, amit a kézipoggyászba teszel. Ha valamiért nagyon belesülsz a tájékozódásba (amit kétlek, anyanyelvi környezetben nagyon hamar megtapad a nyelvtudás) kikeresed a kulcsszavakat és rá,utatsz egy biztonsági őr előtt :) Hidd el, nagy reptereken van tapasztalatuk a kézzel-lábbal kommunikálásban :D

2015. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez normális. Készülsz egy még szinte teljesen idegen országba, ahol a nyelvet se nagyon tudod. Szerintem csak ki van táblázva, vagy valaki konyít kicsit magyarul.
2015. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!