Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Félek a repüléstől, mit tegyek?

Félek a repüléstől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Spanyolországba megyek nyaralni és még soha nem ültem repülőn félek hogy lezuhan és meg halok... :(

2015. júl. 1. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy még mindig a legbiztonságosabb közlekedési eszköz a repülő?

Ha ezt nem fogod fel, és félsz a repüléstől akkor menj busszal vagy vonattal. Bár ezeknél nagyobb az esély, hogy baj történik mint a repülővel.

2015. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dobj be előtte egy kupica pálinkát, vagy jägert. Ellazulsz és lehet átalszod az utat. Vigyél magaddal fejhallgatót és hallgasd a kedvenc számaidat. Nyugi nem lesz baj. :)
2015. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ne repülj, mert majdnem biztos hogy le fog zuhanni és a kerozin tűznek nagyon magas a hőfoka, abban élve elégni, hát nem a legjobb, én biztos nem mennék
2015. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Pedig a repülés szuper dolog,majd meglátod.És sokkal nagyobb esélyed van balesetet szenvedni,meghalni autóval.Mellesleg ha lezuhan a gép nagy valószínűséggel meghalsz,és valószínűleg fájdalommentesen,szóval inkább így haljon meg az ember:D
2015. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1.12éves vagyok!

2.Lány!

3.NEM AKAROK MEG HALNI!!!!!!!!

2015. júl. 4. 22:21
 6/6 ironhide12 válasza:
Ha így állsz hozzá akkor ne menj ki az utcára se mert rád dől egy villanykaró pozitívan állj hozzá nem kell burokban élni ,de azért óvatosnak is kell lenni.
2015. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!