Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lefényképezni...

Szerintetek ciki lefényképezni a diplomát és kitenni közösségi oldalra? (fb, insta)

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
A dolgok nagy reszet ciki lefenykepezni es kitenni kozossegi oldalra. Ha te szukseget erzed, lelked rajta.
2015. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%
Én nem tartom jónak az ilyesmit. Ciki szerintem. Főleg ha nem lett ötös, de még akkor is ha az lett... Ez olyan mint bejelenteni, hogy elmentél szarni kb..
2015. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért nem elég a hagyományos szülőkkel/párral/barátokkal pózolós diplomaosztós kép?


Önmagában szerintem ciki kirakni.

2015. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor elvégezted, akkor nem, idővonaladon ott lehet, de azért galériába nem tenném. Én pl. irodámba bekeretezve kitettem a diplomáim fénymásolatát. Nálunk ez nem szokás, de USA-ban pl. tök természetes.
2015. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ez életed eddigi munkája. Tepertél általánosban hogy bejuthass középsuliba. Tepertél középsuliban hogy bejuthass egyetemre. Nem tudom hogy ehhez mennyi minden kellett, de megkockáztatom hogy dolgoztál mellette és külön tanfolyamokra is jártál amik rengeteg időt és energiát emésztettek fel. Majd egyetemen nagy nehezen (vagy nem is olyan nehezen, nem tudom) de lediplomáztál. Eddigéleted abban a szar papírban van szinte benne. Még szép hogy büszke vagy rá. Én nem szoktam még képeket se kitenni, sőt több éves profilképem van kint. De azt mondom hogyha büszke vagy rá és meg szeretnéd osztani a világgal hogy végre megvan akkor tedd ki büszkén és ne érdekeljen ki mit gondol :)
2015. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt áruld már el, miért érzed ekkora szükségét, hogy ezt meg kell osztanod két helyen is?
2015. júl. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, én nem érzem szükségét. Az évfolyamtársaim 75%-a kitette. Nem irigykedésből, de agyba-főbe kommentelnek alá, jönnek a gratulációk, az éljenzés. Közben olyan emberről beszélünk, aki alig húzta ki az éveket, és nen is alkalmas a szakmára, s talán soha nem is fog benne dolgozni. Tanítói végzettségről van szó.


Bevallom, én is elgondolkoztam, hogy kiteszem, de olyat szerettem volna, amelyiken a kezemben tartom, semmiképpen sem olyat, ahol lefényképezem pár szép virág kíséretében. Nekem az az indokom lenne/lett volna, hogy a tanulmányaim során, pályaválasztásnál soha senki nem támogatott a családon kívül. Egy kis faluban élek, s itt nap nap után visszahallottam, hogy belőlem soha nem lesz tanár, s ha lesz is, a falubeli iskolába, ahol mellesleg én is tanultam, soha nem vesznek fel. Mindig jeles tanuló voltam, a diploma is 5-ös lett, s hála az égnek munkát is találtam. Nem a legjobb fizetéssel, de alkalmas arra, hogy csináljam azt amit szeretek. Ezért gondolkodtam el, hogy kiteszem. Nem orraládörgölni szeretnék, csak megmutatni, hogy a sok gyűlölködés, lebeszélés, csufolódás ellenére is sikerült.

2015. júl. 15. 06:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaja, graulálnak nekik az olyan emebrek, akikkel amúgy az utcán szóba se állna, az aztán teljesítmény :) akit érdekelsz, az szerintem már rég gratulált neked. Nem leszel ettől több, hiába érzed ezt.
2015. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Csak az hőbörög miatta, akinek nincs.
2015. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Dehogy ciki. Csak az hőbörög miatta, akinek nincs."


Nem az hoborog miatta akinek nincs, hanem az, akinek a boldogsaga nem fugg arctalan facebookozo senkik elismeresetol. Es ez nem csak a diplomara ertendo, hanem mindenre es mindenkire aki a "ha nem tettem ki facabookra, akkor meg sem tortent" elv szerint minden loszart kipost-ol. Szanalmas. Ennyi a tortenet. Es ezt nem azert irom mert szerintem a diploma egy semmiseg, de leirtak mar itt fent is: aki fontos neki az eletben az valoszinuleg meg a facebook post elott ertesult a diplomarol es gratulalt neki.


"We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”

2015. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!