Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon van értelme...

Magyarországon van értelme elmenni csillagásznak? Mit lehet azzal itthon kezdeni? Mennyit keresnek? Mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki szeretne jól keresni, de ha csak az számít, mennyi a jövedelem, akkor semmit sem érdemes csinálni, mert csak szenvedés lesz.

Ha szenvedélyesen foglalkozol ezzel a szép tudománnyal, akkor rajta. Azt azért vedd figyelembe, hogy aránylag kevés kell belőle, s ennek megfelelően az álláskeresés sem könnyű, no meg ha küldenek, a választék is kevés.

2015. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem számít mennyit keresnek csak kíváncsiságból kérdeztem, igazából az érdekelne hogy azzal mit érek? Már kiskorom óta nagyon érdekel ez a szakma, csak nem tudom hogy Magyarországon érnék-e vele akármit is.
2015. febr. 13. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak nagy nevű csillagászaink, jelen korunkban is van nem egy olyan, aki felfedezett valamit az égen, vagy egyéb dologban jeleskedett.

A Palomar hegyi távcsőhöz hasonlónk nincs, meg hatalmas rádiótávcsöveink sem.

De azért szerintem megtalálod az örömöt ebben.

Felsőfokú matematika mennyire megy? Fontos hozzá.

2015. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyjábol megy:/ de járok külön matektanárhoz:)
2015. febr. 14. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!