Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem egész nap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem egész nap a kanapén ül ha itthon van és azt mondja neki nincs értelme élnie, nem szeretget, mindig kesereg akkor meddig legyek türelmes?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy itt a két szép gyerek, de arra is azt mondta, hog. y én nem érthetem őt, hogy neki milyen rossz az én házamban élni, mert neki nincs semmilyen...

Hiába mondtam, hogy ami az enyém az az övé is.

Haragosan mondta, hogy én könnyen elvagyok és nem foglalkozom semmivel.

Munkája nincsen, mert semmi sem felel meg neki, évek óta alig dolgozik, állítása szerint itthon pedig nagyon unalmas.


2015. febr. 13. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus? Komolyan...
2015. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Eddig.

Holnap add ki az útját, mielőtt még téged is így megkeserít!

2015. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem hajlandó szakemberhez fordulni, mert őneki attól nem lesz háza.

Nagyon elkeserít, hogy semmit nem jelent neki az, hogy én és a gyerekek vagyunk neki.

A gyerekekkel kedvesen bánik, sokat foglalkozik velük.

2015. febr. 13. 22:05
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

szakember segítsége nem jó. Te nem tudsz rá hatni.

Akkor hagyd h megegye az életed.

2015. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen gondom van, igyekszem mellőzni a személyt.....Ha nem akar segítséget elfogadni akkor így járt. Én is depressziós voltam, mégis elmentem.
2015. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Van neki anyja, testvére, ilyesmi? Akihez tudna menni? Ha van, akkor kérd meg, hogy költözzön el.

Ha nem tudja megbecsülni a családját, akkor majd talán megbecsüli, ha úgy érzi az sem lesz.

2015. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondja neki nincs értelme élnie"

"Munkája nincsen"


A lertak alapjan, ugyan nem vagyok orvos, de konnyen lehet, hogy depresszios.

Nem riogatni szeretnelek, de ha igaz a depresszio, akkor ez komolyabba, sulyosabba is valhat.


Attol meg szerethet tikeket, de ez kivalthatja az erdektelenseget is, megha ott is vagytok neki.

Ezt az erzi igazan, aki mar elt at hasonlot.

Lehet az ember korul akarhany ember, aki szereti, a sajat csaladja is, de ha nem gyogyul kis belole, nem keri szakember segitseget, akkor sajnos mit sem szamit a dolog.

De legyen igazam, ez csak egy tipp.


Egy szakember mindenkepp kene neki szerintem, de ha sajat maga nem akar elmenni, akkor eroszakkal fokent nem er el semmit az ember.


Ilyenkor jon a kepbe a dolog, hogy egyutt tudsz-e igy maradni vele, hogy nem tesz semmit az egeszsege erdekeben, vagy megprobalod szepen ravenni, hogy megnezze egy orvos.


Tudom nehez, de legy eros, fel a fejjel!

2015. febr. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*de ne legyen igazam
2015. febr. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szakember jó ötlet, de ha nem hajlandó elmenni, akkor nem tudsz mit tenni. Szerintem az is javítana egyébként az állapotán, ha dolgozna. Azért kesereg, mert neki nincs háza, de az nem zavarja, hogy emellett még eltartott is?! Miféle férfi az ilyen? Mit tett érte, hogy legyen? Ült a kanapén, és sóhajtozott? Szerintem ne tedd tönkre a ti életeteket is miatta. Ha nem hajlandó segítséget elfogadni, dolgozni, akkor menjen, és üljön máshol a kanapén! A férjed egy munkakerülő here! Egyébként meg már itt is olvastunk olyat, hogy évekig nem dolgozott a pali, a felesége tartotta el, de amint lett egy minimálbéres állása, akkora királynak érezte magát, hogy vigyázzba állította a családot. Úgy rúgnám ki az ilyet, hogy le sem szállna.
2015. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én párom dettó ugyanez.

Szerencsére gyerekeink nincsenek.


Egész nap azon kesereg, hogy 27 évesen nem ért még el semmit, csak egy érettségije van, pénze nincs, bezzeg nekem van.

Hozzáteszem, évek óta megszakítás nélkül dolgozom, így persze, hogy van. Őt meg kirúgták október végén, január közepéig nem volt hajlandó munkát keresni, akkor nagy nehezen jelentkezett egy gyárba, fel is vették, 2 hetet dolgozott, erre múlt héten beteget jelentett. Annyira én is vagyok beteg amúgy, mint ő, de mindegy. És engem hord el mindennek, hogy én elvettem a pénzét (wtf, azt, ami nincs is, nem lehet elvenni), meg kihasználom, közben meg én tartom el... Szóval nagyon király. De elköltözni nem hajlandó, mondván, tartozik nekem, és addig nem megy el, míg meg nem adja. Utálom ezt a helyzetet, de nem tudok elköltözni, ennél olcsóbb albit nem találnék, és pont most a munkahelyem is elég labilis, átszervezés van, lehet, hogy jövő hónapban már nem lesz munkám...


Megoldás? Azt nem tudok. Ki kéne dobni neked is, meg nekem is ezeket az embereket az életünkből, de nagyon nehéz... Ők nehezítik meg...


Ha akarsz beszélgetni priviben, szívesen veszem.

2015. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!